Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 19:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: „Okrągły stół” w Ratuszu. Debata z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Z okazji Dnia Przedsiębiorcy 13 czerwca o godz. 10 w Sali Consulatus Urzędu Miasta Zamość rozpocznie się spotkanie poświęcone zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami pod hasłem „Okrągły stół – małymi krokami do wielkich zmian”.
Z okazji Dnia Przedsiębiorcy 13 czerwca w Sali Consulatus Urzędu Miasta Zamość rozpocznie się debata „Okrągły stół – małymi krokami do wielkich zmian”.
Z okazji Dnia Przedsiębiorcy 13 czerwca w Sali Consulatus Urzędu Miasta Zamość rozpocznie się debata „Okrągły stół – małymi krokami do wielkich zmian”.

Podczas wydarzenia zostaną omówione wyzwania, możliwości i dobre praktyki w tym zakresie. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z Zamościa i okolic, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby z niepełnosprawnościami do udziału w spotkaniu i wspólnej dyskusji.

PRZECZYTAJ: Roztańczone Lato w Krasnymstawie – Skolim i Energy Girls na scenie!

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mamy to Treść komentarza: POciąg Patologii Obywatelskiej uśmiechnijcie się brygada hej Data dodania komentarza: 2.07.2026, 11:12 Źródło komentarza: Piekło na szynach w okolicach Zamościa! W pociągu było 37°C Autor komentarza: Kondolencje Treść komentarza: Dzisiaj zwolniono dewianta prosektorium w szpitalu POłudniowym Trzaskowskiego który sikał na zwłoki filmował i sprzedawał w necie Data dodania komentarza: 2.07.2026, 11:09 Źródło komentarza: Pożar pociągu z Hrubieszowa do Krakowa. Ewakuowano 250 pasażerów Autor komentarza: Taka prawda . Treść komentarza: O czym Ty pleciesz farmazony ! Kazdy o tym wie jak bylo tylko Ty masz urojenia bo zrobiono Ci pranie mozgu i dałaś sie im sprzedac tym oszustom ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 10:10 Źródło komentarza: Pożar pociągu z Hrubieszowa do Krakowa. Ewakuowano 250 pasażerów Autor komentarza: Turysta Treść komentarza: Dla tego nie jeżdżę do Zamościa ! Niech okradają mieszkańców a nie Turystów !!! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 10:08 Źródło komentarza: Zamość: Zmiana w płatnym parkowaniu. Godzina będzie za darmo, ale nie dla wszystkich Autor komentarza: Żenada Treść komentarza: Kiedy w końcu będzie reforma samorządowa i zlikwidują ten sztuczny niepotrzebny stwór na szczeblu powiatowym? Data dodania komentarza: 2.07.2026, 09:10 Źródło komentarza: Kort, kaplica, rząd. Absolutorium Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim w cieniu niezadowolenia Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jakiś postęp jest. Paręnaście lat temu wołowinę domieszkowano koniną. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 09:06 Źródło komentarza: Mięso mielone do kontroli. Wykryli wieprzowinę w „wołowym”
Reklama
Reklama
Reklama