Jubilat świętował urodziny na statku, którym – razem ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa – pływał w październiku ubiegłego roku po rzece Mozie w swym rodzinnym mieście Maastricht.
„Nasz nowy kinowy show jest wyrazem uznania dla młodzieńczych snów i marzeń André o założeniu własnej orkiestry i podróżowaniu z nią po całym świecie. To wybór utworów z ulubionych tras koncertowych André” – czytamy w zaproszeniu do kina.
Retransmisję wyjątkowego koncertu na ekranie zamojskiego kina będzie można zobaczyć 6 i 27 kwietnia oraz 11 maja o godz. 14.30. Bilet kosztuje 45 zł (dostępne w kasach CKF „Stylowy” oraz online: www.stylowy.net). Czas trwania koncertu to ok. 3 godziny, w tym jedna przerwa.
PRZECZYTAJ TEŻ: Zamość: To nie żart. Od 1 kwietnia wracają płatne parkingi

![Zamość: Szkoły prezentują swoje oferty. To największe targi edukacyjne [ZDJĘCIA] Zamość: Szkoły prezentują swoje oferty. To największe targi edukacyjne [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/20/sm-4x3-zamosc-szkoly-prezentuja-swoje-oferty-to-najwieksze-targi-edukacyjne-zdjecia-1774007936-58.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Rozpoczęły się Tomaszowskie Targi Pracy [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski: Rozpoczęły się Tomaszowskie Targi Pracy [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/20/sm-4x3-tomaszow-lubelski-rozpoczely-sie-tomaszowskie-targi-pracy-zdjecia-1773997858-10.jpg)
















Napisz komentarz
Komentarze