W piątek, 11 sierpnia w Wólce Orłowskiej odbyła się zbiórka krwi dla rannego w wypadku drogowym asp. Tomka Bednarza. Policjant na co dzień służący w KSP w Warszawie, kilkanaście dni temu został potrącony przez samochód. Jego stan jest ciężki. Lekarze opiekujący się Tomkiem apelowali, iż potrzebna jest dla niego krew. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Z pomocą ruszyli mieszkańcy jego rodzinnej miejscowości, a także funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Niektórzy przyjechali z rodzinami, aby jeszcze bardziej pomóc potrzebującemu koledze. Krew oddawali nie tylko mundurowi, ale także ich żony i znajomi. Wszystkim przyświecał jeden szczytny – cel pomóc Tomkowi.
Krasnystaw: oddali krew dla policjanta
Policjanci i chętni mieszkańcy wzięli udział w zbiórce krwi, która odbyła się 11 sierpnia w Wólce Orłowskiej. Zbierano ją dla rodzimego policjanta, asp. Tomasza Bednarza, kóry uległ poważnemu wypadkowi.
- 13.08.2017 16:13 (aktualizacja 21.09.2023 16:02)

Reklama
![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze