Pochodzący ze Śląska producent, raper, wokalista będzie gwiazda tegorocznej motoryzacyjnej imprezy w Zamościu. GrubSon (właściwie Tomasz Iwanca), bo o niego chodzi, ma na swoim koncie zarówno złote, platynowe, jak i diamentowe płyty.
Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. W 2009 roku nakładem MaxFloRec ukazał się pierwszy oficjalny album rapera zatytułowany O.R.S.
Czytaj też: Stop łańcuchom! Zamość zbiera podpisy pod obywatelskim projektem o ochronie zwierząt
GrubSon jako pierwszy pobił rekord YouTub’a i jego piosenka „Na Szczycie” jako pierwszy utwór hip-hopowy zdobyła ponad 100 milionów wyświetleń. W tym roku GrubSon świętuje 20 lat na scenie muzycznej.
Tegoroczne motoryzacyjno-muzyczne show jest zaplanowane na 18 sierpnia na zamojskim rynku.
Szczegółowy program wydarzenia na załączonym plakacie.
![Zamość na Okrągło już w niedzielę! Na Rynku zagra Grubson [PROGRAM] Podczas 8. edycji festiwalu motoryzacyjnego „Zamość na okrągło” gwiazdą będzie GrubSon.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xl-zamosc-na-okraglo-na-rynku-zagra-grubson-1723809287-full.jpg)
![Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ] Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-uroczysta-gala-z-okazji-30-rocznicy-utworzenia-zwiazku-gmin-lubelszczyzny-galeria-zdjec-1765968180-16.jpg)
![The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ] The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-the-voice-of-glowacki-ix-przesluchania-w-ciemno-za-nami-galeria-zdjec-1765968608-35.jpg)
![Przedstawiciele Lubelszczyzny w Radzie Rolnictwa przy Prezydencie RP [ZDJĘCIA] Przedstawiciele Lubelszczyzny w Radzie Rolnictwa przy Prezydencie RP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-przedstawiciele-lubelszczyzny-w-radzie-rolnictwa-przy-prezydencie-rp-zdjecia-1765967904-14.jpg)













![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze