Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 1 kwietnia 2026 09:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Rzucał kostką brukową w okna byłej partnerki

Za uszkodzenie dwóch samochodów odpowie 44-latek. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca prawdopodobnie usiłował wybić szybę w oknie byłej partnerki. Jednak zamiast w okno uderzał w zaparkowane nieopodal auta. Powodem jego zachowania miał być fakt zakończenia przez kobietę znajomości. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Za uszkodzenie dwóch samochodów odpowie 44-latek.
Za uszkodzenie dwóch samochodów odpowie 44-latek. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca prawdopodobnie usiłował wybić szybę w oknie byłej partnerki. Jednak zamiast w okno uderzał w zaparkowane nieopodal auta. Powodem jego zachowania miał być fakt zakończenia przez kobietę znajomości. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

Autor: KMP Biała Podlaska

Jak informuje nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór, 10 marca, na terenie miasta. - Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany sprawca uszkodził dwa zaparkowane pod blokiem auta. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Przy jednym z samochodów oraz w jego wnętrzu ujawnili fragmenty betonu i kostki brukowej. Pokrzywdzeni nie podejrzewali jednak nikogo o ten czyn - podaje oficer prasowy.

Dodaje, że sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. - Funkcjonariusze ustalili, że w analogicznym czasie na jednej z klatek bloku sąsiadującego z miejscem zdarzenia pojawił się wulgarny napis odnoszący się do jednej z mieszkanek. Potwierdzili, że udział w zdarzeniu może mieć 44-latek, były partner kobiety, z którym jest skonfliktowana. Samochody zaparkowane były w rejonie okien mieszkania zajmowanego przez kobietę - przekazuje nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Wskazuje, że mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z mundurowymi przyznał, że umieścił wulgarny napis oraz wykręcił wentylki w rowerze kobiety. Na koniec postanowił, rzucać fragmentami kostki brukowej w jej okna. Jednak te zamiast trafić w zakładany przez niego cel odbijały się od budynku, uderzając w zaparkowane auta. Mężczyzna jednak nie zważał nadal próbując zrealizować swój plan. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym tego dnia alkoholem i żalem jaki miał do byłej partnerki.

- 44-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - mówi nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

CZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

rolnik 14.03.2024 21:33
kostka brukowa ostatnio modna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: POwódTreść komentarza: TfuSSk niemiecki premierData dodania komentarza: 1.04.2026, 09:22Źródło komentarza: Nie wojna, nie kryzys – to nas dzieli najbardziej. Polacy wskazali główne zagrożenieAutor komentarza: KałOwcyTreść komentarza: Czego tak nienawidzicie POlski ministra Klimczak zdebilował prawo nigdzie wam nie idzie, ministra Nitras-Rutnicka POlska wykluczona z MŚ przyPOminam za PIS byliśmy 5 drużyną i do nas losowano, wyszliąmy z grupy na MŚ teraz degradacja TOTALNA.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 09:20Źródło komentarza: Lubelskie: Skandal z egzaminami na prawo jazdy. Dyrektorzy WORD-ów składają doniesienie do prokuraturyAutor komentarza: KałO i PO kaleTreść komentarza: Ty tak robisz zboczony lemingu ? Co ty tam wkładasz między drzwi a futrynę jak tam nic nawet biedroń nie znalazł tylko zaszedł od tylnej flanki !!! Może kup se PSA , teraz to u Was w PO modne , koniecznie nakręć film !!!Data dodania komentarza: 31.03.2026, 22:22Źródło komentarza: Ceny paliw w dół. Z tankowaniem wstrzymaj się do wtorkuAutor komentarza: POLKATreść komentarza: BRAWO WALECZNY NARÓD IRAŃSKI WALCZY Z NAJEZCĄ IZRAELSKĄ ŻYDOWSKĄ AMERYKAŃSKĄ USAData dodania komentarza: 31.03.2026, 21:17Źródło komentarza: Zamość. Idealny? Nowa strategia i logo Perły Renesansu budzą emocjeAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: "Obecnie policjanci z biłgorajskiej komendy pracują nad odtworzeniem dokładnego przebiegu zdarzenia. Mundurowi nie kryją, że jazda quadem w trudnym, leśnym terenie wymaga nie tylko ogromnych umiejętności, ale i wyobraźni" zapomnieli dodać że jazda po lesie jest zabroniona! nie szkoda mi tych nie szanujących przyrody wcale.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 20:19Źródło komentarza: Dramat w Tarnawie-Kolonii. Quad przygniótł 33-latka na leśnym zboczuAutor komentarza: SkandalTreść komentarza: SB ZSL małymi krokami prywatyzuje POZ i likwiduje chirurgię w Hrubieszowie to nie koniczyna to chwast i NEO antyludzieData dodania komentarza: 31.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Lubelskie: Skandal z egzaminami na prawo jazdy. Dyrektorzy WORD-ów składają doniesienie do prokuratury
Reklama
Reklama
Reklama