To oznacza, że szkoła będzie miała zapewnione finansowanie na wyjazdy zagraniczne uczniów i nauczycieli na najbliższych kilka lat. Wyniki konkursu ogłoszone zostały 6 lutego przez Narodową Agencję Programu Erasmus+.
Ulhówek: Świetna wiadomość dla uczniów! Szkoła dostała akredytację Erasmus+
Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku znalazł się w gronie ponad 100 szkół z Polski, którym w konkursie wniosków przyznano Akredytację Erasmus+.
- wd
- 14.02.2024 12:00

Autor: SP Ulhówek
Kronika Tygodnia
Chcesz częściej widzieć nasze newsy?
Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: hallo
Treść komentarza: a może promocja pracy w Polsce a nie za granico hallo
Data dodania komentarza: 10.08.2026, 19:23
Źródło komentarza: Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!
Autor komentarza: Antoni Karpiniak
Treść komentarza: Łaskawy panie proszę się odstosunkowac od naszej gminy. Gmina niczym luksusowy statek , taki jakby Titanic, jest na właściwej kursie i ścieżce. Pozdrawiam
Data dodania komentarza: 10.08.2026, 15:37
Źródło komentarza: Trzeszczany Drugie: Otwarto nową świetlicę wiejską za prawie 1 mln zł
Autor komentarza: Piotr
Treść komentarza: A jakie to szkoły zawodowe/ klasy otworzył Zwolak, których nie bylo za Wnuka, o ile wzrosło zainteresowanie szkolnictwem zawodowym jestem ciekawy? Dalej same fryzjerki, kucharze, mechanicy samochodowi i wykończeniówce, żadnych stolarzy, ślusarzy, tokarzy, elektronikow (mówię o szkole branżowej) ,pracowników przetwórstwa czy przemysłu odzieżowego, nawet elektryków czy hydraulikow już w Zamościu nie kształcą tylko trzeba iść do szkoły do Lublina. Mówię o poziomie szkoly branżowej, nie o technikum. Zresztą zainteresowanie samymi technikami tez jakoś szczególnie nie rośnie, ilu bylo np. kiedyś chętnych do technikum do zamojskiego ekonomika, a ilu jest teraz??
Data dodania komentarza: 10.08.2026, 11:41
Źródło komentarza: Zamość się wyludnia. Czy szkoły zawodowe zatrzymają młodych?
Autor komentarza: HerTfussek
Treść komentarza: Bawio się Trzeszczany tańczo i śpiewajo. Jest super tylko teraz dwie rzeczy wziac pod uwage. 1. jak wygladaj Trzeszczany w porownaniu do innych głownych miejscowosci siedzib gmin typu Werbkowice czy wojsławice czy nawet Grabowie. PRZECIEZ W TRZESZCZANACH dla usług ludności NIC KOMPLETNIE NIE MA!!!! 2. czy w takim bez nadziejnym stanie finansow dla gminy glownym celem powinno byc stawianie swietlic. Ale pewno jacy wyborcy takie i dzialanie wazne zeby było gdzie zjesc kiełbaske z gryla wypic wóde i posłuchać disco polo. Gmine trzeszczany mozna porownać do rozpadajacej sie drewnianej chatki której mieszkancy cieszą się że ojciec zmianił dach z gontu na ternit. Tylko że wszedzie w koło stawiaja juz murowane domy kryte blacha :D :D
Data dodania komentarza: 10.08.2026, 11:38
Źródło komentarza: Trzeszczany Drugie: Otwarto nową świetlicę wiejską za prawie 1 mln zł
Autor komentarza: Z
Treść komentarza: Żeby nie trzeba było sprzątać rowów, to sam się tam znaffco wyślij, i zainstaluj sławojki, które chyba byłbyś w stanie obsługiwać - zgodnie z kwalifikacjami.
Data dodania komentarza: 10.08.2026, 10:25
Źródło komentarza: S17 między Tomaszowem a Hrebennem na półmetku. Kiedy pojedziemy nową trasą?
Autor komentarza: Z
Treść komentarza: A co miał zrobić? Zapłacił.
Data dodania komentarza: 10.08.2026, 10:13
Źródło komentarza: Zamość się wyludnia. Czy szkoły zawodowe zatrzymają młodych?
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze