Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 13:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tragiczny finał domowej awantury. 29-latce grozi dożywocie

Za usiłowanie zabójstwa odpowie 29-latka, która ugodziła nożem swojego męża. 11 kwietnia bialski sąd zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt. Grozi jej nawet dożywocie.
Tragiczny finał domowej awantury. 29-latce grozi dożywocie
Za usiłowanie zabójstwa odpowie 29-latka, która ugodziła nożem swojego męża. Sąd zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt. Grozi jej nawet dożywocie

Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

Do przerażającego zdarzenia doszło w sobotni wieczór 8 kwietnia w jednej z miejscowości na terenie gminy Janów Podlaski. Po godzinie 22:00 do dyżurnego bialskiej komendy policji trafiło zgłoszenie o awanturze, podczas której doszło do ugodzenia nożem mężczyzny.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy po przybyciu potwierdzili, że mieszkaniec gminy został dźgnięty nożem przez swoją żonę. Pokrzywdzony mężczyzna trafił pod opiekę służb medycznych, a 29-letnia kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia sprawy.

W chwili zatrzymania 29-latka była nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty m.in. usiłowania zabójstwa. We wtorek 11 kwietnia Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec 29-latki tymczasowy areszt. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji, kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Kobiecie grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama