Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 10:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Lubelskie: Śmiertelny wypadek. Najechał na leżącego mężczyznę

Znamy więcej szczegółów tragicznego zdarzenia, do którego doszło w piątek (13 stycznia) w miejscowości Czułczyce na trasie Chełm-Włodawa. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca z Chełma najechał tam na leżącego na jezdni mężczyznę, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.
Lubelskie: Śmiertelny wypadek. Najechał na leżącego mężczyznę

Autor: KWP w Lublinie

Do wypadku doszło ok. 19:40. Według wstępnych ustaleń, 37-latek z Chełma kierujący audi, jadąc przez nieoświetlony i niezabudowany teren na wysokości Czułczyc, najechał na leżącego mężczyznę. Jak ustalili policjanci, pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierowca sam zgłosił zdarzenie mundurowym.

Poszkodowany, 61-latek z gminy Sawin, zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.  Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci oraz prokurator.

Kierowca był trzeźwy, w sobotę został przesłuchany. Jego samochód jest zabezpieczony, a dalsze działania w tej sprawie są prowadzone pod nadzorem prokuratora.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Artur 17.01.2023 07:52
Walnij się w łeb debilu.

Spc 16.01.2023 10:01
O jednego zachlaj-mordę mniej w społeczeństwie,

Elżbieta 16.01.2023 17:04
Może ty w przyszłości też będziesz zachlajmordą Nie znasz Nie oceniaj

Cichy 17.01.2023 07:46
Pierdolnij się debilu w ten pusty łeb.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama