W miniony weekend w Majdanie Skierbieszowskim około godziny 4 doszło do kolizji. Jej sprawcą był 18-latek. Kierował seatem.
Policjanci na miejscu zdarzenia rozpytali uczestników i na podstawie ich relacji oraz powstałych śladów, jak również uszkodzeń pojazdu ustalili przebieg zdarzenia. Z ich ustaleń wynika, że kierujący seatem jechał od strony Skierbieszowa. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.
19-letnia pasażerka seata z powiatu chełmskiego została przewieziona do szpitala. Na szczęście po badaniach mogła wrócić do domu, z kolizji wyszła z niegroźnymi dla jej zdrowia potłuczeniami. Seatem kierował 18-latek z gminy Hrubieszów, pasażerką była również 19-latka z powiatu chełmskiego. Oni nie potrzebowali pomocy medycznej. Kierujący był trzeźwy – informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji.
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny seata z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia. A 18-latkowi "wlepili" mandat w wysokości 1500 złotych.



![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze