Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 05:43
Reklama
Reklama

Lubelskie. Śmiertelny wypadek. Nie żyje troje nastolatków [ZDJĘCIA]

Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku na ul Jana Pawła II w Lublinie. 18-latek kierujący audi A4 stracił panowanie nad samochodem. - Auto zjechało z drogi, przełamało barierki i roztrzaskało się na słupie oświetleniowym - informuje lubelska policja. Życia kierowcy i dwójki pasażerów nie udało się uratować. Trzeci z pasażerów walczy o życie w szpitalu. Ma 16 lat.
Lubelskie. Śmiertelny wypadek. Nie żyje troje nastolatków [ZDJĘCIA]
Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku na ul Jana Pawła II w Lublinie.

Autor: Fot. Policja

Do wypadku doszło kilkanaście minut przed północą.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4, jadąc ul. Jana Pawła II w kierunku Al. Kraśnickiej, nagle na wysokości ul. Gęsiej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzając w barierki rozdzielające pasy jezdni, a następnie roztrzaskał się na słupie oświetleniowym oraz słupie trakcji trolejbusowej - relacjonuje komisarz Anna Kamola z lubelskiej policji.

Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby z wraku pojazdu wydobyć ofiary wypadku.

- Samochodem podróżowała czwórka nastolatków. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, życia trójki osób nie udało się uratować. W wypadku zginął 18-letni kierowca audi, 17-letni pasażer oraz pasażerka, której tożsamość jest jeszcze ustalana. Do szpitala w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany 16-letni pasażer. Lekarze walczą o jego życie - dodaje komisarz Anna Kamola.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem uprawnienia do kierowania nabył przed kilkoma tygodniami.

Przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku ma wyjaśnić śledztwo.

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Prawko powinno być od 25l 21.06.2025 01:29
Szkoda przykro. Ale jak padają te słowa To powinno hyc JAK ZGINĄĆ TO NATURALNĄ SELEKCJĄ

Z 08.01.2023 18:31
Przecież aczfureczką nie godzi się powoli jeździć.

Pawlo 06.01.2023 22:27
Jaki numer rejestracyjny?chyba Sasiad

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: co ty Kosmita zażywasz? Data dodania komentarza: 1.08.2026, 10:42 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Czy można mieć wątpliwości i pytać?niedawno sami zniszczyli dom pod Lublinem Oskarżali RosjanOkazało sie póżniej że to rakieta z mysliwca!Teraz to co to było naprawdę?Na pewno rosyjska rakieta?Tusk i Kosiniak z Kamyszem obaj to kłamcy?! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 08:57 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Patriotyczny Szczebrzeszyn Treść komentarza: Pełna relacja z ,, V Pieszego Rajdu Im. Majora Tadeusza Kuncewicza Podkowy na naszym profilu https://www.facebook.com/share/r/1BiNeC8Jri/ Data dodania komentarza: 31.07.2026, 20:28 Źródło komentarza: Szczebrzeszyn uczcił 82. rocznicę wkroczenia AK. Rajd „Podkowy” i rekonstrukcja Autor komentarza: Nic ująć. Treść komentarza: PiSlam szybko zapomina jak postępowała patologia oszustow 8- letniej mafii . Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:36 Źródło komentarza: Alarm w Lubelskiem. Obiekt spadł pod Biłgorajem Autor komentarza: Z ciemnogrodu . Treść komentarza: Ścieku w tv. Republika i w Polsce 24 ! Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:29 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Taka jest prawda . Treść komentarza: Typowe myślenie tępoty fungicyd pod nazwa Braun . Czlowieka z pod ciemnej Putina mordercy gwiazdy. Bezszczelne błazeńskie myślenie ! Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:26 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin
Reklama
Reklama
Reklama