Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:13
Reklama

Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. Zdjęcia

Zbliża się coroczna aukcja koni arabskich Pride of Poland. To oznacza, że niewielki Janów Podlaski stanie się miejscem, na które będą skierowane wszystkie spojrzenia. Jakie konie zostaną wystawione na sprzedaż w tym roku?
Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. Zdjęcia
Autor: Pride of Poland

Rok temu udało się sprzedać 14 koni za około 1,6 mln euro. Najdroższy okazał się ogier Equator i klacz Emandorissa. Kupcy dali za nie po 450 tys. euro. To wynik niezły w porównaniu z poprzednimi latami, kiedy ranga aukcji Pride of Poland mocno spadła. Nadal jednak jest ona jedną z najsłynniejszych takich imprez na świecie. Co roku w połowie sierpnia na sprzedaż wystawiane są najlepsze konie arabskie z polskich hodowli.

Pride of Poland 2022 odbędzie się 14 sierpnia w stadninie w Janowie Podlaskim. Będzie częścią kilkudniowej imprezy, ale to aukcja przykuwa największą uwagę. Tego właśnie dnia do niewielkiej wsi na obrzeżach województwa lubelskiego zjeżdżają bogacze z całego świata lub ich reprezentanci, żeby kupować najlepsze konie.

W tym roku na sprzedaż jest 21 koni. Janowska stadnina liczy, że kupcy wydadzą dużo na klacz Euzonę lub Atakamę. Ta pierwsza ma na koncie np. tytuł Top 5 na Czempionacie Świata.

Jeżeli ktoś chce się wybrać na aukcję, to bilet wstępu kosztuje 50 zł. Na czempionaty koni można się dostać za darmo, ale przez internet trzeba postarać się o wejściówkę.


Egiria
Egiria

Esperana
Esperana

Czaro
Czaro

Poganinka
Poganinka

Euzona
Euzona

Elwimia
Elwimia

Esmeraldia
Esmeraldia

Etiffani
Etiffani

Atakama
Atakama

Pinito
Pinito

El Farida
El Farida

Emandilla
Emandilla

Baskonia
Baskonia

Waranga
Waranga

Ginegra
Ginegra

El Mediara
El Mediara

Eloiza
Eloiza

Lambada
Lambada

Basilia
Basilia

Kabsztad
Kabsztad

Pireno
Pireno


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Edward 10.08.2022 12:24
Dobry Koń to tylko w tatarze lub kabanosach.

Kasia 10.08.2022 04:05
Janów Podlaski nie jest molo wsioł tylko osado redaktorku

Xyz 12.08.2022 11:12
Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)

Ile za kilo tej koniny? 06.08.2022 18:48
Jak nie lubię kabanosów, to jak na takie cudo patrze to ślinka sama na usta spływa.

De-belo 09.08.2022 23:09
Ile za kilo tej koniny? 06.08.2022 18:48
Jak nie lubię kabanosów, to jak na takie cudo patrze to ślinka sama na usta spływa.
Zmień dilera kolego

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:12Źródło komentarza: Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. ZdjęciaAutor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczka
Reklama
Reklama