Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:01
Reklama

Gm. Sułów: Za szybką jazdę pożegnał się z prawkiem

Mandat w wysokości 2,5 tys. zł, 10 punktów karnych i zatrzymanie prawa jazdy. To finał szybkiej jazdy 51-latka, którego policjanci z zamojskiej grupy „speed” zatrzymali w miejscowości Źrebce w gminie Sułów. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 75 km/h.
Gm. Sułów: Za szybką jazdę pożegnał się z prawkiem
Za znaczne przekroczenie prędkości kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci z zamojskiej drogówki każdego dnia dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg kontrolują zachowania kierowców. Szczególnym nadzorem obejmują odcinki w terenie zabudowanym, gdzie najczęściej pojawiają się piesi i rowerzyści. Niestety, pomimo licznych apeli o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu wciąż nie brakuje kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości. Wczoraj takim lekceważącym podejściem do przepisów i bezpieczeństwa wykazał się kierujący samochodem marki Honda - mówi starszy aspirant Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej policji w Zamościu.

4 sierpnia zamojska grupa "speed" w Źrebcach zatrzymała 51-latka z Rzeszowa. Na liczniku hondy miał 125 km/h, czyli aż o 75 km/h więcej, niż pozwalały mu na to przepisy. Na kierowcę mundurowi nałożyli mandat karny w wysokości 2 500 złotych oraz punkty karne. Mężczyzna na najbliższe 3 miesiące pożegnał się również z uprawnieniami do kierowania.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zdzich 06.08.2022 17:16
Ach jak oni dbają o nasze bezpieczeństwo szczególnie tam gdzie oddani do użytku kawałek nowej drogi. Żeby jeszcze złodzieji tak sprawnie łapali

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama