Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:05
Reklama

Zamość: Pojadą w imię przyjaźni polsko-ukraińskiej

Od 9 do 12 sierpnia sportowcy urodzeni w latach 2000-2005 rywalizować będą w pięcioetapowym 66. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej pod honorowym patronatem marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i patronatem medialnym „Kroniki Tygodnia”.
Zamość: Pojadą w imię przyjaźni polsko-ukraińskiej
To będzie 66. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej.
Autor: LSZ

Kolarze z kategorii wiekowej orlik (Under-23) ścigać się będą na szosach siedmiu powiatów – zamojskiego, biłgorajskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego i tomaszowskiego. Start i meta wszystkich pięciu etapów przewidziana została w Zamościu i na terenie gminy Zamość. 

Poszczególne etapy będą liczyć kolejno 149, 19 (jazda indywidualna na czas), 118, 126 i 125 km. Etap drugi i trzeci zaplanowany został na jeden dzień – środę, 10 sierpnia. Wtorkowy wyścig na dystansie 149 km i środowa jazda indywidualna na czas będą jednocześnie krajowymi mistrzostwami zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym.

Dyrektorem wyścigu został Wacław Słomkowski z Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
marek 03.08.2022 21:24
Jaka przyjaźń. Przyjaźń ewentualnie może być jak przeproszą za Wołyń, pozwolą godnie pochować POLAKÓW zamordowanych na Kresach, zburzą pomniki Bandery i innych szubrawców z UPA, zmienią nazwy ulic noszących nazwiska bandytów banderowskich.

Nemo 03.08.2022 16:47
Przeproszą za Wołyń będzie przyjaźń . Przez ta pomoc Ukrainie to POLSKA oberwała najbardziej nawet bardziej niż Ukraina !!!!!!!!!!!!!!!!! I znowu jak żniwa to kolarze jadą i a ludzie mają gdzieś sport gdy inflacja i drożyzna !!!!!!!!! Tylko władza zadowolona bo się za darmo nażre napije i lansuje !!!!!

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: abTreść komentarza: super pomysł!Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:19Źródło komentarza: Hutki: Spływ kajakowy i zbiórka dla zoo
Reklama
Reklama