Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:18
Reklama

Zatyle: Autokar zderzył się z osobówką. W wypadku zginęły 2 osoby

Tragedia na drodze krajowej numer 17 w powiecie tomaszwoskim. - W wyniku uderzenia vw passata przez jadący autobus, osobówka zjechała do rowu i dachowała, rozbijając się na drzewie - informuje lubelska policja. W wypadku zginęły dwie osoby.
Zatyle: Autokar zderzył się z osobówką. W wypadku zginęły 2 osoby
Do wypadku doszło 30 lipca przed godziną 3 na DK17 w miejscowości Zatyle (powiat tomaszowski).
Autor: Fot. Policja

Do wypadku doszło 30 lipca przed godziną 3 na DK17 w miejscowości Zatyle (powiat tomaszowski).

- Ze wstępnych ustaleń policjantów z tomaszowskiej drogówki wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat podczas zjazdu na drogę podporządkowaną został uderzony przez jadący autokar. W wyniku uderzenia osobówka została odrzucona do rowu, dachowała i rozbiła się na drzewie - relacjonuje komisarz Anna Kamola.

W wypadku życie straciło 2 mężczyzn podróżujących volkswagenem. - Jeden z nich zginął na miejscu, drugi z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Jedną z ofiar wypadku jest 51-letni obywatel Ukrainy. Tożsamość drugiego mężczyzny jest w trakcie ustaleń - dodaje kom. Anna Kamola.

Autokarem podróżowało ponad 60 pasażerów. Podróżnym nic się nie stało. Pojazdem kierował 37-letni ob. Ukrainy. Mężczyzna był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań. Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany.

Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Hhjjjhhhh 30.07.2022 20:18
Tych co Putin nie zalatwil sami sie powybijaja

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: abTreść komentarza: super pomysł!Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:19Źródło komentarza: Hutki: Spływ kajakowy i zbiórka dla zoo
Reklama
Reklama