Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 08:49
Reklama

Grom Różaniec w dobrej formie

Mistrz jarosławskiej klasy okręgowej i beniaminek podkarpackiej IV ligi, LKS Skołoszów, był pierwszym sparingowym przeciwnikiem Gromu Różaniec w ramach przygotowań do rundy jesiennej. Mecz tych zespołów, rozegrany na stadionie w Skołoszowie (pow. jarosławski, gm. Radymno), zakończył się remisem 3:3 (2:2).
Grom Różaniec w dobrej formie

Wszystkie trzy bramki dla gości zdobył Jakub Paćkowski. – Treningi rozpoczęliśmy we wtorek, 12 lipca. Trzy dni później, w piątek zagraliśmy ten pierwszy sparing. Mecz oceniam pozytywnie, mimo że przyszło nam grać w osłabionym składzie, a ponadto jesteśmy w początkowej fazie przygotowań do jesiennych rozgrywek ligowych. Obie drużyny zaprezentowały się z niezłej strony. Mam nadzieję, że obraliśmy odpowiedni kierunek przygotowań. Że jesteśmy na dobrej drodze. I wszystko „posklejamy” tak, by udanie wypaść w kolejnym sezonie, w IV lidze – mówi Marek Grelak, szkoleniowiec Gromu.

Zespół z Różańca rozpoczął sparing w ustawieniu: Markowicz – Podolak, Przybysławski, Halicz, K. Działo – Puchacz, Kaproń, Chmura, Kula, Kwiatkowski – Paćkowski. Zagrali także: G. Działo i Kucab. – Nie mieliśmy w tym meczu ani jednego zawodnika testowanego, ale w następnym sparingu powinien się już ktoś nowy pojawić – mówi Grelak.

Na środę, 20 lipca Grelak zaplanował sparing w Różańcu z Ładą 1945 Biłgoraj (początek o godz. 18.30), a w najbliższy weekend (23, 24 lipca) zamierza gościć na własnym stadionie Janowiankę Janów Lubelski (dokładny termin tego spotkania nie został jeszcze ustalony).

Warto dodać, że w sobotę, 16 lipca trzech piłkarzy Gromu, czyli Maciej Chmura, Kacper Działo i Piotr Misiąg, uczestniczyło w sparingu Błękitnych Obsza, z Sokołem w Zwierzyńcu (zespół z Obszy wygrał 8:1).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama