Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:50
Reklama

Kłopoty kadrowe Kryształu Werbkowice

Nadchodzący sezon będzie dla Kryształu Werbkowice dziewiątym z rzędu w lubelskiej IV lidze. Przez te lata w tym zespole zachodziły w kolejnych okienkach transferowych nieliczne zmiany personalne, a teraz zapowiada się istna rewolucja.
Kłopoty kadrowe Kryształu Werbkowice
Na środę, 20 lipca Kryształ ma zaplanowany sparing ze Spartą Rejowiec Fabryczny, a na najbliższy weekend (23, 24 lipca) – ze Startem 1944 Krasnystaw

Drużynę może opuścić liczne grono zawodników. Sebastian Denkiewicz odszedł do Startu 1944 Krasnystaw, Mikołaj Grzęda i Damian Pupeć trenują z Gryfem Gmina Zamość, natomiast Mateusz Oleszczuk, Szymon Wanarski, Arkadiusz Sas i Adam Stachyra znaleźli się w kręgu zainteresowań Unii Hrubieszów. Na liście strat mogą też znaleźć się Damian Otręba i Karol Lis.

– Kadra na pewno będzie bardzo mocno przebudowana. Wielu piłkarzy odeszło, ale szukamy nowych. Prowadzimy rozmowy z siedmioma zawodnikami. Wróci do nas zapewne kilku wychowanków. Drużynę uzupełni miejscowa młodzież – informuje Piotr Kot, prezes Kryształu.

W czwartek, 14 lipca trener Jacek Ziarkowski wznowił zajęcia ze swoimi podopiecznymi z Werbkowic. Na razie frekwencja na zajęciach nie jest zadowalająca, ale wkrótce ma to się zmienić na lepsze. Wśród trenujących są m.in. Kordian Kozioł i Kacper Maszewski (obaj z hrubieszowskiej Unii).

– Z powodu braków kadrowych nie pojechaliśmy w sobotę na sparing do Tomaszowa Lubelskiego. W tym tygodniu sytuacja z pewnością się poprawi. Będę mógł udzielić więcej informacji na temat planowanych transferów – mówi prezes Kot.

Na środę, 20 lipca Kryształ ma zaplanowany sparing ze Spartą Rejowiec Fabryczny, a na najbliższy weekend (23, 24 lipca) – ze Startem 1944 Krasnystaw.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Bono 20.07.2022 15:03
Nie ma to jak rozwój. Z IV ligi do klasy okręgowej. Pogratulować tylko.

Kibic 23.07.2022 08:46
A masz pieniądze na transfery. Jeśli tak to daj znać?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama