Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 12:23
Reklama

Zamość: Siedzi za jedno przestępstwo, przed sądem odpowie też za drugie

Kryminalni z zamojskiej policji zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 27-latek został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu. Teraz odpowie za następne popełnione przestępstwo.
Zamość: Siedzi za jedno przestępstwo, przed sądem odpowie też za drugie
Po zbadaniu testerem okazało się, że krystaliczna substancja, która była w posiadaniu 27-latka to mefedron.
Autor: Fot. KMP Zamość

Policjanci zatrzymali 27-latka, wobec którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, w ubiegłym tygodniu. Podczas przeszukania jego otoczenia, jak i samego mężczyzny znaleziono woreczki foliowe, w których był susz roślinny oraz krystaliczna substancja. Znaleziono także elektroniczną wagę. Po zbadaniu testerem okazało się, że susz to marihuana, a krystaliczna substancja – mefedron (w sumie kilkadziesiąt gram narkotyków).

– 27-latek został przewieziony do zamojskiej komendy i trafił do policyjnego aresztu, a po wykonaniu z jego udziałem czynności procesowych – do zakładu karnego. Do odsiadki ma 4 miesiące za wcześniej popełnione przestępstwo przeciwko mieniu. Odpowie też za posiadanie narkotyków. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – informuje starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy KMP Zamość. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama