Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 12:08
Reklama

Mamy zwycięzców plebiscytu Najsympatyczniejsza Para Zamojszczyzny!

Kilkanaście tygodni trwała rywalizacja par, które zgłosiły się do naszego dorocznego plebiscytu, w którym wybieramy „Najsympatyczniejszą Parę Zamojszczyzny”. Zbieraliśmy głosy na kuponach, liczyliśmy skrupulatnie punkty SMS-owe. Głosowanie zostało zakończone 1 lipca. Znamy już wyniki.
Mamy zwycięzców plebiscytu Najsympatyczniejsza Para Zamojszczyzny!
Tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny otrzymują Diana Szewc i Karol Buczak!
Autor: Fot. Pixabay.com

Od początku głosowania wyszli na prowadzenie. I chociaż wiele par próbowało ich doścignąć, to nikomu się to nie udało. Mamy więc przyjemność ogłosić, że w tym roku tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny otrzymują Diana Szewc i Karol Buczak! Gratulujemy! Oddano na nich 389 głosów. W nagrodę zapraszamy do Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu przy ul. Pereca11 (Stare Miasto) po wybór ślubnych obrączek o wartości 3 tysięcy złotych! To nie koniec nagród. Mamy jeszcze vouchery dla niej i dla niego. Upominek dla niej ufundowała firma So So by Kate z Zamościa, dla niego RECMAN – Salon Mody Męskiej w C.H. Revia Park Zamość.

Drugie miejsce z 260 głosami zajęła para Anna Kowalczyk i Piotr Kaźmierczak. W nagrodę otrzymują dwa vouchery: dla niej od firmy Wegański Salon Kosmetyczno-Fryzjerski (Zamość, ul. Przemysłowa 4C), dla niego voucher od Salonu Mody Męskiej RECMAN.

Trzecie miejsce zdobyli Kinga Mazurek i Sebastian Kulas (78 głosów). Dla nich także mamy nagrody. Ich sponsorami są: Salon Fryzjerski ONE-ON w Zamościu (ul. Młyńska 6D/2a) i Salon Mody Męskiej RECMAN.

Wszystkich laureatów zapraszamy po odbiór voucherów do naszej redakcji (ul. Żeromskiego 3, Zamość) w godz. od 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. I wszystkim bez wyjątku życzymy, by ich miłość kwitła.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama