Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:04
Reklama

Patoimpreza. Urządzili zawody w piciu. Nie żyje kobieta

Urządzili sobie zawody w piciu alkoholu. Pijana patozabawę nagrywali telefonem. Jej zasad nie wytrzymała kobieta. Zapiła się na śmierć.
Patoimpreza. Urządzili zawody w piciu. Nie żyje kobieta
Autor: iStock

W sumie policja zatrzymała 6 mężczyzn.

„Dwóch z nich odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci, za co grozi kara do 5 lat więzienia, reszta podejrzanych usłyszała zarzuty nieudzielenia pomocy oraz narażenia pokrzywdzonej na utratę życia lub zdrowia, gdzie ten typ przestępstwa zagrożony jest karą więzienia do 3 lat. Sąd w stosunku do jednego z podejrzanych mężczyzn zastosował trzymiesięczny areszt. Pozostali podejrzani są objęci nadzorem policji” – tak mundurowi podsumowują swoje działania.

Mają od 19 do 22 lat. Są mieszkańcami powiatów kluczborskiego, oleskiego oraz opolskiego. Najpoważniejsze kłopoty ma 22-latek, który miał zorganizować tę patoimprezę. Doszło do niej kilka dni temu. Następnego dnia rano w jednym z domów nieżywą 37-latkę znalazł jej partner. Leżała na podłodze. To właśnie ofiara tej patozabawy.

Jak ustalili policjanci, grupa mężczyzn urządziła w domu 37-latki „zawody w piciu alkoholu”.

„Dostarczony przez mężczyzn alkohol w postaci kilku butelek wina miał zostać wypity przez zmarłą w bardzo krótkim czasie. Całe tragiczne zdarzenie nagrane zostało przez uczestników patoimprezy telefonami komórkowymi” – opisuje policja. I dodaje:
„W wyniku najprawdopodobniej szybkiego spożycia dużej ilości alkoholu 37-latka, dławiąc się, straciła przytomność”.

Organizatorzy patozabawy nie udzieli jej pomocy, zostawili nieprzytomną w domu i wyszli.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Patozarzuty 03.07.2022 14:57
Go gardła jej wlewali że mają odpowiadać ? Na siłę zaciągneli na imprezę? Czemu ktoś ma odpowiadać za głupotę innej osoby?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: abTreść komentarza: super pomysł!Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:19Źródło komentarza: Hutki: Spływ kajakowy i zbiórka dla zoo
Reklama
Reklama