Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie reprezentowała drużyna w składzie: Mateusz Makuch, Łukasz Hrysiak oraz Jakub Krasowski. Podobnie jak inni uczestnicy zawodów, musieli napisać test wiedzy, ale też wykazać się umiejętnościami jazdy na rowerze po torze przeszkód oraz po miasteczku ruchu drogowego.
Ekipa z Miączyna pokazała prawdziwie mistrzowską formę. Wygrali nie tylko drużynowo, ale też zajęli całe podium w klasyfikacji indywidualnej. Mateusz Makuch był najlepszy, a kolejne miejsca zajęli Łukasz Hrysiak i Jakub Krasowski.
Opiekunem drużyny był Sylwester Domina.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze