Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:06
Reklama

Tomaszów Lubelski: Szczęśliwy finał poszukiwań tomaszowianki

W środę (25 maja) po południu wyszła z domu i taksówką pojechała do znajomej mieszkającej w Dębach w gminie Lubycza Królewska. Nie dotarła jednak do wyznaczonego miejsca, bo gdy wysiadła z taksówki, zgubiła drogę. Zanim rozładował jej się telefon, zadzwoniła do brata i mu o tym powiedziała. On powiadomił policję. Kobietę udało się znaleźć po kilku godzinach poszukiwań. 
Tomaszów Lubelski: Szczęśliwy finał poszukiwań tomaszowianki
Poszukiwania kobiety trwały kilka godzin.
Autor: Fot. Straż Graniczna

Poszukiwaną była 74-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego. Po zgłoszeniu jej zaginięcia, policjanci natychmiast zaczęli poszukiwania. Do działań skierowano także przewodnika z psem tropiącym i miejscowych funkcjonariuszy Straży Granicznej. 

- Trwające kilka godzin poszukiwania zakończyły się szczęśliwym odnalezieniem 74-latki. Seniorkę po północy odnaleziono w rejonie pól w miejscowości Dęby, dzięki wykorzystanej w poszukiwaniach kamerze termowizyjnej - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie. 

Seniorka na szczęście nie wymagała pomocy medycznej i została przekazana pod opiekę rodzinie.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama