Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 02:02
Reklama

Zwierzyniec: 18. Roztoczański Przegląd Orkiestr Dętych już w czerwcu

Do 27 maja przyjmowane będą zgłoszenia udziału w 18. Roztoczańskim Przeglądzie Orkiestr Dętych, który w czerwcu odbędzie się w Zwierzyńcu.
Zwierzyniec: 18. Roztoczański Przegląd Orkiestr Dętych już w czerwcu

Po przerwie spowodowanej pandemią, organizatorzy wracają do tradycyjnego przeglądu. Przesłuchania odbędą się w amfiteatrze w Parku Środowiskowym, nie zapomniano o uroczystym przemarszu orkiestr ulicami miasta. Impreza odbędzie się 12 czerwca, zgłoszenia przyjmowane będą do 27 maja. Każdy z zespołów może zaprezentować 10-minutowy program, a deklarację udziału w przeglądzie można złożyć telefonicznie lub mailowo. Zgłoszenia należy kierować do kapelmistrza Orkiestry Dętej ze Zwierzyńca Mariusza Czochry (tel. 504 263 106) albo Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu (tel. 84 687 26 60). Dodatkowe informacje można uzyskać mailowo pod adresem: [email protected], a pełny regulamin imprezy znaleźć na stronie: www.kultura-zwierzyniec.pl.

Od 2018 r. Roztoczański Przegląd Orkiestr Dętych nosi imię Jana Sochy, założyciela Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zwierzyńcu i jednego z inicjatorów zwierzynieckich spotkań orkiestr.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama