Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:46
Reklama

Gm. Sułów: Pomoc od mieszkańców przekazano do rejonu Maniewicze w obwodzie wołyńskim

Delegacja gminy Sułów przekazała dary zbierane przez Urząd Gminy oraz miejscowe parafie, szkoły podstawowe, stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich dla partnerskiego rejonu Maniewicze w obwodzie wołyńskim.
Gm. Sułów: Pomoc od mieszkańców przekazano do rejonu Maniewicze w obwodzie wołyńskim
Autor: Fot. Urząd Gminy Sułów

W Wielki Piątek 15 kwietnia wszystkie zebrane produkty żywnościowe oraz rzeczy takie jak ubrania i koce, środki higieniczne, środki czystości, leki, a nawet wózki i kule ortopedyczne zapakowane były już do trzech busów strażackich. Poza kierowcami - strażakami przekazać dary pojechali wójt Leon Bulak, kilku pracowników urzędu i radnych. 

Na przejściu granicznym w Zosinie spotkali się z przedstawicielami rejonu Maniewicze na Ukrainie w obwodzie wołyńskim, z którym gmina Sułów współpracuje. Wszystkie rzeczy przepakowali do ciężarówki, którą Ukraińcy przyjechali. Ołeksandr Gawryluk, przewodniczący Segyshchyna, dziękował za wsparcie mieszkańcom gminy Sułów i życzył wszystkim spokojnych świąt. Pożegnano się w nadziei na kolejne spotkanie w lepszych czasach. 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wołyniak 24.04.2022 00:57
Moje spojrzenie wysłać Ukrainie wszystko niech sie sami wybiją.Nie mam zamiaru walczyć o Ukrainę, Jako Wołyniak. Ale jak ten cyrk tu przyjdze to sie zabawie!!!!!!!!!!!!!!!!

Wołyniak 24.04.2022 01:06
A takie nudy mam. Czekam tylko na inwazje, Ale inwazja to bedizie samobojstwo Rosji. Wesolych Swiat

Wołyniak 24.04.2022 00:46
Jak to określił Ukrainiec dojdą do Władywostoku , Szczęście dla Polaka ?Nie sądzę

W 23.04.2022 09:27
Piękny gest !!!!!.

z 24.04.2022 00:48
idealny

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama