Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 10:56
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Pogrzeb Witolda Paszta będzie 18 marca. Rodzina ma gorącą prośbę

Ostatnie pożegnanie Witolda Paszta odbędzie się 18 marca o 13 w kaplicy cmentarza komunalnego w Zamościu. "Urna z prochami zostanie przewieziona na cmentarz na ukochanym motocyklu Taty w kawalkadzie motocyklistów z zamojskich klubów" - informują córki Witolda Paszta, Aleksandra i Natalia.
Pogrzeb Witolda Paszta będzie 18 marca. Rodzina ma gorącą prośbę

Autor: Fot. Facebook

Witold Paszt zmarł 18 lutego 2022 roku. Miał 68 lat. Jego śmierć wstrząsnęła jego bliskimi, fanami i całym światem artystycznym. Nikt nie był na nią gotowy. Artysta był lubiany i ceniony zarówno przez starsze, jak i młodsze pokolenia. Wszyscy myśleli, że po pzrechorowaniu COVID-19 wreszcie wróci do zdrowia. Niestety, stało się inaczej...

Pogrzeb zasłużonego zamościanina odbędzie się 18 marca. 

Urna z prochami zostanie przewieziona na cmentarz na ukochanym motocyklu Taty w kawalkadzie motocyklistów z zamojskich klubów - poinformowały córki muzyka Natalia i Aleksandra.

Poprosiły też, by każdy, kto zechce ostatni raz pożegnać ich ojca, zrobił coś, co sprawiłoby mu radość. Mianowicie nie przynosił kwiatów i zniczy.

Tata byłby najszczęśliwszy, gdyby zamiast tego dokonali Państwo darowizny na rzecz jednego z zamojskich stowarzyszeń dla dzieciaków lub dla zwierzaków - wyjaśniły.

Wesprzeć można np.: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu lub Stowarzyszenie Kudłaty Przyjaciel z Wysokiego.

Ostatnia prośba dotyczy uszanowania prywatności.

Uprzejmie prosimy uczestników pogrzebu o nierejestrowanie przebiegu uroczystości. Smartfony niech zostaną w kieszeniach. Prosimy także o nieskładanie kondolencji na cmentarzu. Tata nade wszystko cenił prywatność swoją i swojej rodziny. Uszanujcie to w tym szczególnym dniu – napisały w mediach społecznościowych Natalia i Aleksandra.

Czytaj także: Nie żyje Witold Paszt - zamościanin, wokalista zespołu VOX, artysta nietuzinkowy i szczery człowiek


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ews 15.03.2022 15:49
Antek Mata też dobry,wyluzuj,Twój język do sytuacji nie bardzo?

antek 15.03.2022 14:50
Teraz słucha sie maty a co to za typ paszt i ten wox.

Ewa 15.03.2022 10:59
Jaki żal,przed śmiercią cały tydzień słuchałam Vox-u,przypadkowo oglądałam Vois of Senior? Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny

Zawisza Ciemny 15.03.2022 06:51
Taka była wola Witolda i taka jest wola rodziny. I wszyscy musimy tego przestrzegać.

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama