Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 14:45
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Tomaszów Lubelski: Znęcał się nad matką, a przed policją chował... za szafą

Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj 25-latka, który był poszukiwanego listem gończym. Szczegółowe rozpoznanie doprowadziło mundurowych do wynajmowanego mieszkania. Całego zakurzonego i w pajęczynach na odzieży poszukiwanego, kryminalni wyciągnęli zza szafy, za którą się schował. Młody mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.
Tomaszów Lubelski: Znęcał się nad matką, a przed policją chował... za szafą

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Zespół do Spraw Poszukiwań tomaszowskiej komendy, podczas wczorajszej realizacji na terenie powiatu ustalił, że w jednym z mieszkań w gminie Telatyn może przebywać poszukiwany listem gończym 25-letni mieszkaniec gminy Rachanie.

Czytaj także: Poszukiwani zatrzymani w Krasnobrodzie. Już siedzą

W mieszkaniu przebywał jego kolega, który otworzył drzwi policjantom. Początkowo twierdził, że w środku nie ma nikogo poza nim. Funkcjonariusze nie dali wiary jego zapewnieniom i przystąpili do przeszukania. Czujność ich nie zawiodła, ponieważ za szafą w jednym z pomieszczeń, ukrył się 25-letni poszukiwany.

Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów, którzy wyciągnęli go zza szafy całego zakurzonego, w pajęczynach na odzieży.

25-latek najbliższe dwa i pół roku spędzi w zakładzie karnym, odsiadując wyrok za znęcanie się nad matką.

Czytaj także: Próbował obrobić biłgorajskie plebanie, wpadł już na Podkarpaciu

Czytaj także: Poszukiwany listem gończym za bójki i pobicia zatrzymany przez policję


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

najwiekszy fan 19.11.2021 08:56
Historii tego swetra i teak nie zrozumiecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama