Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:18
Reklama

Tomaszów Lubelski: Policjanci wśród przedszkolaków

Policjanci tomaszowskiej komendy przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z dziećmi Przedszkola Samorządowego nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.
Tomaszów Lubelski: Policjanci wśród przedszkolaków
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Jednym z priorytetowych zadań policjantów zajmujących się profilaktyką, jest edukacja dzieci i młodzieży pod kątem szeroko rozumianych zasad bezpieczeństwa. W tym celu, policjanci tomaszowskiej komendy udali się do Przedszkola Samorządowego Nr 2  Sportowo- Artystycznej Akademii Uśmiechu w Tomaszowie Lubelskim, gdzie rozmawiali z dziećmi na tematy związane z właściwym zachowaniem się w przedszkolu.

Podczas spotkania omówiono zasady które należy przestrzegać aby droga do przedszkola była bezpieczna. Policjanci wręczyli dzieciom opaski odblaskowe i podkreślili istotną rolę noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się w przestrzeni publicznej po zmroku.

Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się możliwość obejrzenia policyjnego „sprzętu” oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące je pytania związane ze specyfiką policyjnej służby.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Szkodliwe warunki pracy ! 21.10.2021 19:36
Przedszkolaki do przedszkola, a policja na ulice. Bo wyjdzie na to, ze przedszkolaki na ulicy, a Policja w przedszkolu

Czyli pokolenia 23.10.2021 19:44
A wy Policja czy Milicja ? Czy trzeba do radiowozy zaglądać

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama