Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:43
Reklama

Małe Przedsiębiorstwo: PPHU JackeR

JackeR to firma, która od ponad 30 lat rewolucjonizuje rynek Polski Wschodniej dzięki wypracowanym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, oferując innowacyjne rozwiązania i produkty własnej produkcji oraz specjalistyczne usługi.
Małe Przedsiębiorstwo: PPHU JackeR

Od ponad 30 lat przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe JackeR z siedzibą w Jezierni zarządzane przez Pana Jacka Sikorę oferuje swoim klientom profesjonalne, innowacyjne, atrakcyjne i modne rozwiązania, zarówno w zakresie przemysłowym: są to bramy przemysłowe, segmentowe oraz rolowane dla przemysłu (hale produkcyjne, magazynowe, myjnie itd.), a także dla klientów indywidualnych (bramy garażowe), jak również w branży systemów osłonowych: TermoRolety, aluminiowe rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, roletki, plisy, moskitiery, markizy, żaluzje, verticale. Wszystkie produkty tworzone są na indywidualne zamówienia pod wymiar, a usługi montażowe dostosowane są zawsze do indywidualnych rozwiązań i potrzeb klientów. Dzięki temu wszystkie produkty tworzone przez firmę JackeR cieszą się, zarówno swoją indywidualnością, jak i dokładnością, oraz jakością wykonania.

Ponadto od przeszło 10 lat firma kształtuje rynek energetyki odnawialnej na Roztoczu. Pierwszą w regionie pilotażową elektrownię fotowoltaiczną o mocy 1 MWp (1000 kWp) firma wybudowała przy swojej siedzibie już w 2015 roku. Od tego czasu JackeR wybudował wiele elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 10 MWp (10 000 kWp) i w chwili obecnej kończy budowę kolejnych dwóch elektrowni (2 MWp). Firma JackeR dąży do tego, aby każdy z nas miał darmowy prąd. Firma stawia na rozwój energetyki rozproszonej pośród klientów biznesowych i indywidualnych. Dzięki temu zarówno klienci biznesowi (firmy), jak i klienci indywidualni mogą zgłaszać się do firmy JackeR i stać się posiadaczem mikroinstalacji fotowoltaicznej, nabywając statut prosumenta. Klienci indywidualni oraz firmy mogą też skorzystać z doświadczenia ekspertów JackeR w skutecznym pozyskiwaniu unijnych i krajowych dotacji (obecnie np. Mój Prąd 3.0). Jest to możliwe m.in. dzięki temu, że firma JackeR ściśle współpracuje ze spółką TermoSystemy, która koordynuje certyfikowany z wyróżnieniem przez Ministerstwo Tomaszowski Klaster Energii. To pozwala na wsparcie lokalnej społeczności w dążeniu do posiadania własnej mikroinstalacji fotowoltaicznej, a więc darmowy prąd. „To wszystko na wyciągnięcie ręki, realizujemy z zaproszeniem: WSTĄP PO PRĄD do JACKER-a”.

Obecnie coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się magazyny energii oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Firma JackeR współpracuje z wieloma firmami i podwykonawcami, poprzez których dystrybuuje również bardzo konkurencyjne na rynku POMPY CIEPŁA.

Firma JackeR cieszy się rozpoznawalnością i znana jest z rozsądnych – wysoce konkurencyjnych cen, wysokiej jakości używanych materiałów i komponentów, a także perfekcyjnemu wykonaniu. Szybkie terminy realizacji, perfekcyjne wykonanie, uczciwość i dobre oraz trwałe materiały, to walory, które od początku istnienia firmy odróżniają ją od innych, obecnych na rynku firm. To, co dodatkowo wyróżnia firmę JackeR, to duża wiedza i olbrzymie doświadczenie, dzięki czemu firma może sprostać nawet wymagającym zleceniom, gdzie potrzebna jest odpowiednia inwencja twórcza, dokładność i estetyczne wykonanie. Spokój pracy sprawia, że firma wykonuje powierzone im przez klientów zlecenia z najwyższą dokładnością i staraniem, dbając o wykończenia w najwyższych standardach.

„Z pewnością decydując się na wybór produktów firmy JackeR, wybiera się markę silną, mocną i trwałą, to rozwiązania dla wszystkich, którzy cenią sobie zakup na lata, eleganckie wykończenia i dobrej jakości materiały. To wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń!”.

W chwili obecnej firma JackeR realizuje dalszą ekspansję w Polsce Wschodniej, rozwijając gamę produktów zarówno z obszarów systemów osłonowych i inteligentnych rozwiązań domowych, jak i energii odnawialnej w szczególności fotowoltaiki i geotermii, pomp ciepła, magazynów energii i stacji ładowania pojazdów elektrycznych, zatrudniając wciąż nową, młodą kadrę, z dużym dynamizmem w działaniu, firma nadal się rozwija.

PPHU JackeR jest zgłoszone do plebiscytu Perły Biznesu w kategorii Małe Przedsiębiorstwo.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama