Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 00:33
Reklama

Perły Biznesu 2021

Perły Biznesu zostały rozdane. Gala zachwyciła gości (ZDJĘCIA)
Perły Biznesu zostały rozdane. Gala zachwyciła gości (ZDJĘCIA)

Czwarta edycja plebiscytu Perły Biznesu już za nami. Nagrodziliśmy przedsiębiorców, samorządy i ludzi z pasją. Pięknie dziękujemy za udział i niezapomniane przeżycia.

14.09.2021 05:14    4
Wybieracie Perły Biznesu. Trwa głosowanie m.in. przez SMS (WYNIKI)
Wybieracie Perły Biznesu. Trwa głosowanie m.in. przez SMS (WYNIKI)

To już kolejny raz, gdy w plebiscycie Perły Biznesu organizowanym przez redakcję Kroniki Tygodnia wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku uraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu.

25.08.2021 07:03    7
Kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu?
Kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu?

W naszym plebiscycie Perły Biznesu po raz kolejny wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku oraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu, która odbędzie się 10 września w hotelu Koronny w Zamościu. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino z zespołem.

24.08.2021 08:52
Gala Perły Biznesu ze Stefano Terrazzino
Gala Perły Biznesu ze Stefano Terrazzino

W naszym plebiscycie Perły Biznesu po raz kolejny wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku uraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu, która odbędzie się 10 września. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino z zespołem.

10.08.2021 05:29    1
Kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu?
Kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu?

W naszym plebiscycie Perły Biznesu po raz kolejny wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku uraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu.

03.08.2021 07:03    2
Inwestycja Samorządowa: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bełżcu
Inwestycja Samorządowa: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bełżcu

W celu poprawy stanu gospodarki ściekowej na terenie gminy Bełżec, żeby zminimalizować zagrożenie epidemiologiczne i zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska naturalnego, gmina Bełżec wybudowała w Bełżcu sieć kanalizacji sanitarnej (kolektor KP-1). Prace odebrano w ub. roku.

02.08.2021 06:00
Inwestycja Samorządowa: Kompleksowa przebudowa i modernizacja Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie
Inwestycja Samorządowa: Kompleksowa przebudowa i modernizacja Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie

Gmina Jarczów w ub. roku zrealizowała długo oczekiwaną inwestycję, która polegała na kompleksowej przebudowie i modernizacji Samorządowego Ośrodka Kultury. Budynek przeszedł gruntowną termomodernizację wraz z wymianą węzła ciepłowniczego.

01.08.2021 16:23
Inwestycja Samorządowa: Termomodernizacja szkoły podstawowej w Telatynie
Inwestycja Samorządowa: Termomodernizacja szkoły podstawowej w Telatynie

Dzięki termomodernizacji, budynek Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Telatynie nie tylko ładniej wygląda. Przede wszystkim w szkole jest cieplej, a koszty jej ogrzewania zimą znacząco spadły.

01.08.2021 08:21
Inwestycja Samorządowa: Kompleksowa termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Rachaniach
Inwestycja Samorządowa: Kompleksowa termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Rachaniach

Termomodernizacja budynku szkoły podstawowej w Rachaniach została wykonana w ub. roku. Inwestycja była częścią projektu, który zakłada kompleksową termomodernizację dwóch szkół prowadzonych przez gminę Rachanie. Prace przy drugiej, w Michalowie, już trwają.

31.07.2021 16:19
Produkt Roku: Stary piernik Wędrowycza
Produkt Roku: Stary piernik Wędrowycza

Stary piernik Wędrowycza to unikalny, regionalny wypiek Cukierni ARS w Werbkowicach. Jego receptura powstała ok. trzech lat temu na potrzeby Dni Jakuba Wędrowycza, czyli wojsławickiego festiwalu poświęconego fantastyce.

31.07.2021 10:16    1    2
Dobroczyńca Roku: Kinga Dyniec
Dobroczyńca Roku: Kinga Dyniec

Kinga Dyniec to jedna z najaktywniejszych kobiet w Tyszowcach. Prowadzi zajęcia wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Tyszowcach i zajęcia fitness w swoim klubie sportowym Fit&Fun. Po pracy poświęca czas rodzinie. A gdzieś pomiędzy potrafi jeszcze znaleźć chwilę na bezinteresowną pomoc potrzebującym, chorym.

30.07.2021 16:14
Duże Przedsiębiorstwo: Małopolska Hodowla Roślin
Duże Przedsiębiorstwo: Małopolska Hodowla Roślin

Małopolska Hodowla Roślin jest jedną z największych firm hodowlano-nasiennych, liderem w hodowli nowych odmian roślin rolniczych. Została nominowana do plebiscytu Perły Biznesu w kategorii Duże Przedsiębiorstwo.

30.07.2021 08:06
Produkt Roku: Dzwonki z pstrąga marynowane w zalewie octowej
Produkt Roku: Dzwonki z pstrąga marynowane w zalewie octowej

Dzwonki z pstrąga marynowane w zalewie octowej zamykane w słoikach o pojemności 900 ml to jeden z najlepiej sprzedających się produktów z restauracji Chata Rybaka w Bondyrzu. Tym daniem na zimno zachwycają się klienci z całej Polski.

29.07.2021 15:08
Małe Przedsiębiorstwo: BeanPol
Małe Przedsiębiorstwo: BeanPol

Firma BeanPol działa na rynku od 2016 roku. Prowadzi sprzedaż i serwis linii czyszcząco-sortujących, sortowników optycznych, maszyn do zbioru fasoli, a także skup i eksport fasoli.

29.07.2021 08:00
Inwestycja Samorządowa: Spółdzielnia Socjalna „CISÓWKA I”  i „CISÓWKA II”
Inwestycja Samorządowa: Spółdzielnia Socjalna „CISÓWKA I” i „CISÓWKA II”

Gmina Ulhówek bierze udział w tegorocznej edycji naszego plebiscytu Perły Biznesu. Głosować będzie można na jej ważną pod względem socjalnym i ekonomicznym inwestycję – Spółdzielnię Socjalną „Cisówka I” i „Cisówka II”.

28.07.2021 15:00    1
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama