Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:17
Reklama

Święto Policji 2021: W tomaszowskiej komendzie wręczono awanse

Wczoraj (czwartek, 22 lipca) w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Podczas uroczystości wręczonych zostało 37 nominacji na wyższe stopnie służbowe oraz 6 medali związkowych dla wyróżnionych funkcjonariuszy. Nie zabrakło podziękowań dla policjantów i pracowników cywilnych za zaangażowanie i trud wkładany w codzienną służbę.
Święto Policji 2021: W tomaszowskiej komendzie wręczono awanse
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

W tym roku obchodzimy 102. rocznicę powołania Policji Państwowej. Wczoraj z tej okazji świętowali tomaszowscy policjanci. Obchody swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele biura poselskiego posła Tomasza Zielińskiego, kapelan policji, przedstawiciele prokuratury, władz samorządowych miasta oraz powiatu.

Czytaj także: Święto Policji 2021 - lista awansowanych w Zamościu

Podczas uroczystości komendant powiatowy inspektor Artur Deryło wspólnie z I zastępcą nadkomisarzem Bogdanem Kulasem wręczyli policjantom nominacje na wyższe stopnie służbowe. Łącznie awansowanych zostało 37 policjantów. 2 funkcjonariuszy  otrzymało awans w korpusie oficerów młodszych, 16 w korpusie aspirantów, 16 w korpusie podoficerów i 9 w korpusie szeregowych.

Warto podkreślić, iż wśród awansowanych, za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przedterminowo mianowany został jeden policjant.

Czytaj także: Święto Policji 2021 - lista awansowanych w Biłgoraju

Komendant Deryło podczas uroczystości odczytał list Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinspektora Artura Bieleckiego. Ponadto w okolicznościowym przemówieniu docenił zaangażowanie i trud wkładany w codzienną służbę podległych funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych tomaszowskiej komendy. Podkreślił również ważną rolę rodzin policjantów, które są nieodzownym wsparciem dla każdego z funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy wspomniał również o istocie współpracy komendy z władzą samorządową, prokuraturą oraz działającymi na terenie powiatu służbami i instytucjami.

Czytaj także: Święto Policji 2021 - lista awansowanych w Hrubieszowie

Podczas wczorajszych obchodów, w związku z przypadającym w tym roku 30-leciem Związków Zawodowych Policji, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Tomaszowie Lubelskim w dowód uznania wyróżnił 6 funkcjonariuszy, którzy na tę okoliczność otrzymali medale związkowe.

Do życzeń dołączyli się przedstawiciele zaproszonych gości, którzy na ręce komendanta przekazali gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów za służbę i pomoc niesioną mieszkańcom powiatu tomaszowskiego.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cała prawda całą dobęTreść komentarza: dureń jesteś. A nawet POjebData dodania komentarza: 28.09.2022, 09:13Źródło komentarza: Limity zużycia prądu. Przychodzi rzecznik rządu do TVP i zaskakuje. Zapowiada poważne zmianyAutor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutę
Reklama
Reklama