Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:25
Reklama

Święto Policji 2021: W tomaszowskiej komendzie wręczono awanse

Wczoraj (czwartek, 22 lipca) w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Podczas uroczystości wręczonych zostało 37 nominacji na wyższe stopnie służbowe oraz 6 medali związkowych dla wyróżnionych funkcjonariuszy. Nie zabrakło podziękowań dla policjantów i pracowników cywilnych za zaangażowanie i trud wkładany w codzienną służbę.
Święto Policji 2021: W tomaszowskiej komendzie wręczono awanse
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

W tym roku obchodzimy 102. rocznicę powołania Policji Państwowej. Wczoraj z tej okazji świętowali tomaszowscy policjanci. Obchody swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele biura poselskiego posła Tomasza Zielińskiego, kapelan policji, przedstawiciele prokuratury, władz samorządowych miasta oraz powiatu.

Czytaj także: Święto Policji 2021 - lista awansowanych w Zamościu

Podczas uroczystości komendant powiatowy inspektor Artur Deryło wspólnie z I zastępcą nadkomisarzem Bogdanem Kulasem wręczyli policjantom nominacje na wyższe stopnie służbowe. Łącznie awansowanych zostało 37 policjantów. 2 funkcjonariuszy  otrzymało awans w korpusie oficerów młodszych, 16 w korpusie aspirantów, 16 w korpusie podoficerów i 9 w korpusie szeregowych.

Warto podkreślić, iż wśród awansowanych, za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przedterminowo mianowany został jeden policjant.

Czytaj także: Święto Policji 2021 - lista awansowanych w Biłgoraju

Komendant Deryło podczas uroczystości odczytał list Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinspektora Artura Bieleckiego. Ponadto w okolicznościowym przemówieniu docenił zaangażowanie i trud wkładany w codzienną służbę podległych funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych tomaszowskiej komendy. Podkreślił również ważną rolę rodzin policjantów, które są nieodzownym wsparciem dla każdego z funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy wspomniał również o istocie współpracy komendy z władzą samorządową, prokuraturą oraz działającymi na terenie powiatu służbami i instytucjami.

Czytaj także: Święto Policji 2021 - lista awansowanych w Hrubieszowie

Podczas wczorajszych obchodów, w związku z przypadającym w tym roku 30-leciem Związków Zawodowych Policji, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Tomaszowie Lubelskim w dowód uznania wyróżnił 6 funkcjonariuszy, którzy na tę okoliczność otrzymali medale związkowe.

Do życzeń dołączyli się przedstawiciele zaproszonych gości, którzy na ręce komendanta przekazali gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów za służbę i pomoc niesioną mieszkańcom powiatu tomaszowskiego.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrumAutor komentarza: Różo KrzyżowiecTreść komentarza: O masz. Polka a czemu Netugorie , Fatima a nie Lourdes? Jak ktoś wierzy w cuda to go w domu nawiedzi .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:26Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama