W łaścicielem firmy BUD-BRAM jest Damian Sokołowski. Zatrudnia trzy osoby. BUD-BRAM zaczynała od sprzedaży bram garażowych. Przez lata znacząco poszerzyła ofertę dla klientów. Jej obecny asortyment to kompletna stolarka: bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia i automatyka bramowa, okna PVC i aluminiowe, drzwi stalowe i aluminiowe.
Pracownicy BUD-BRAM służą swoim klientom profesjonalnym doradztwem w zakresie najnowszych i optymalnych rozwiązań. Ponadto firma zajmuje się montażem zakupionych u niej produktów zgodnie z rygorystycznymi normami producentów, udziela klientom wskazówek w zakresie użytkowania bramy, ogrodzenia, automatyki itd. oraz ich konserwacji. Prowadzi też serwis, wykonuje bezpłatne pomiary przed zakupami. Siedziba firmy mieści się w Zamościu, ale przedsiębiorstwo obsługuje też Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Chełm, Krasnystaw, Szczebrzeszyn, Janów Lubelski, Biłgoraj i pozostały obszar województwa lubelskiego. W tym zarówno klientów indywidualnych, jak deweloperów. BUD-BRAM jest dystrybutorem m.in. takich marek jak Wiśniowski, Wikęd, Somfy, BFT.
Damian Sokołowski planuje w przyszłości poszerzenie oferty sprzedażowej firmy BUD-BRAM, zwiększanie zasięgu sprzedaży, a także otwarcie nowoczesnego centrum stolarki na terenie Zamościa.
BUD-BRAM zostało po raz pierwszy zgłoszone do plebiscytu „Kroniki Tygodnia” Perły Biznesu. O prestiżową statuetkę powalczy w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.


![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze