Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:51
Reklama

Mikroprzedsiębiorstwo: Biuro podróży TravelTime

Biuro podróży TravelTime działa w Zamościu od 2011 r. Niesłabnąca popularność ofert biura, nawet mimo pandemii, jest zasługą właścicielki Magdaleny Makuch, która stawia na jakość i bezpieczeństwo wycieczek i ciągle zaskakuje klientów nowymi atrakcjami.
Mikroprzedsiębiorstwo: Biuro podróży TravelTime
Autor: Magdalena Makuch

Biuro podróży TravelTime czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 9 do godz. 18, często dłużej, na potrzeby indywidualne każdego klienta.

– Nie czuję, że tracę swój czas, wręcz przeciwnie. Cieszę się ogromnie, gdy wycieczki, jakie organizuję, spełniają czyjeś marzenia – mówi Magdalena Makuch. I dodaje, że uwielbia swoją pracę. – Jest ona moją pasją i moim życiem, podróże kształcą, zarówno te bliskie, jak i te dalekie, krótkie i długie. Poznajemy inne kraje, obyczaje, ludzi i ich kulturę. To jest fascynujące!

TravelTime zaczynało od współpracy z największymi touroperatorami i ciągle się rozwija, nawiązuje nowe kontrakty. Oferuje wakacje na całym świecie: z dojazdem własnym (wtedy zamawiany jest dla klienta tylko apartament, hotel czy pensjonat), z lotem samolotem wliczonym w cenę (do tego pobyt w wybranym miejscu i wypoczynek ze zwiedzaniem) albo dojazdem autokarem (do wyboru wycieczki pobytowe, objazdówki i zwiedzanie z wypoczynkiem). Oferty są zróżnicowane i skierowane nie tylko do osób indywidualnych, ale też firm i szkół (obozy dla dzieci).

Żeby nie zawieść klientów i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających, właścicielka TravelTime stawia na rozwój. Korzysta z różnych szkoleń. Ponadto zawsze sama sprawdza to, co potem oferuje swoim klientom.

– Chcę mieć pewność,

że każdy będzie zadowolony. Dlatego zawsze analizuję

i wizytuję nowe miejsca, programy wycieczek objazdowych, hotele, apartamenty, żeby mieć pewność, że ich stan rzeczywisty jest taki sam, jak go oferują i sprzedają – zapewnia Magdalena Makuch.

Biuro podróży TravelTime po raz drugi bierze udział w naszym plebiscycie. Powalczy o nagrodę główną w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo Roku.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama