Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:28
Reklama

Gm. Trzeszczany: Szukali staruszki dniem i nocą. Znaleźli w lesie

Mnóstwo ludzi i sprzętu zaangażowano w poszukiwania 92-letniej mieszkanki gminy Trzeszczany, która zaginęła w środę (9 czerwca). Znalazła się dopiero nazajutrz, w lesie, kilka kilometrów od domu. Wróciła do niego cała i zdrowa, z... bukietem kwiatów w ręce.
Gm. Trzeszczany: Szukali staruszki dniem i nocą. Znaleźli w lesie
Starsza pani znalazła się po wielu godzinach poszukiwań. Do domu wróciła cała i zdrowa, z bukietem kwiatów uzbieranych w lesie.
Autor: Fot. KPP Hrubieszów

Starsza pani wyszła ze swojego gospodarstwa po południu. Poszła gdzieś i nie wracała. Jej bliscy zaniepokojeni losem 92-latki zaalarmowali policję. Akcja poszukiwawcza ruszyła natychmiast. Była zakrojona na szeroką skalę. Zaangażowali się w nią miejscowi policjanci oraz funkcjonariusze z Lublina z dronem z kamerą termowizyjną. Mieszkanki gminy Trzeszczany szukali też strażnicy graniczni z kilku placówek, strażacy ochotnicy, służba leśna, a także mieszkańcy.

– Zapadał zmrok, a kontakt z zaginioną był w tej sytuacji bardzo utrudniony z uwagi na fakt, że kobieta jest osobą niesłyszącą. Nawoływania oraz podawanie sygnałów dźwiękowych nie było w tej sytuacji możliwe. Mundurowi oraz okoliczni sąsiedzi szukali kobiety całą noc w trudno dostępnych miejscach przede wszystkim w kompleksie leśnym – opowiada Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Starszą panią dopiero w czwartek ok. godz. 10 wypatrzył w lesie policjant z Trzeszczan. Kobieta była kompletnie zdezorientowana. Nie wiedziała, gdzie jest. Pogotowie udzieliło jej opieki medycznej, a później kobieta cała i zdrowa powróciła do domu. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ANDRZEJ 13.06.2021 00:12
Czesc monika

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrumAutor komentarza: Różo KrzyżowiecTreść komentarza: O masz. Polka a czemu Netugorie , Fatima a nie Lourdes? Jak ktoś wierzy w cuda to go w domu nawiedzi .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:26Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama