Wypadek wydarzył się przed południem, ok. godz. 10.30 na drodze krajowej nr 74. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierująca polo, jadąc w kierunku Szczebrzeszyna podczas skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka audi.
– W wyniku zderzenia pojazdów kierowcy doznali złamań i zostali przewiezieni do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Przez około trzy godziny ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo – informuje Dominika Przybylska z zamojskiej policji.
Mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia i apelują o większa ostrożność na drogach. Jak wynika z policyjnych statystyk paradoksalnie właśnie przy dobrych warunkach atmosferycznych mamy więcej zgłoszeń dotyczących zdarzeń drogowych, niekiedy tragicznych w skutkach. Słoneczna pogoda, dobra widoczność i sucha nawierzchnia jezdni powodują, że kierowcy czują się bezpiecznie za kółkiem, a tym samym często niebezpiecznie prowadzą pojazdy. Zdejmijmy nogę z gazu i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.

![Zamość śpiewał razem z VOX. Niezwykły finał majówki na Rynku Wielkim [ZDJĘCIA] Zamość śpiewał razem z VOX. Niezwykły finał majówki na Rynku Wielkim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/04/sm-4x3-zamosc-spiewal-razem-z-vox-niezwykly-final-majowki-na-rynku-wielkim-zdjecia-1777890376-12.jpg)
![Lubycza Królewska uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA] Lubycza Królewska uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/04/sm-4x3-gmina-lubycza-krolewska-uczcila-rocznice-uchwalenia-konstytucji-3-maja-zdjecia-1777883149-41.jpg)

















Napisz komentarz
Komentarze