Samica pawia została w Tomaszowie Lubelskim odnaleziona w weekend. Schwytano ją i przetransportowano do Miejskiego Zarządu Dróg, przy którym działa przytulisko dla bezpańskich zwierząt. Ptak jest zaobrączkowany, ma opaskę identyfikacyjną. Właściciel może się po pawia zgłaszać do MZD w Tomaszowie Lubelskim. Kontakt także pod nr tel. 84 664 27 35.
Tomaszów Lubelski: Kto zgubił pawia? (ZDJĘCIA)
Ptak jest piękny. Wiadomo, że jest samicą. Czeka na swojego właściciela.
- 29.03.2017 07:59 (aktualizacja 21.09.2023 15:05)

Reklama

Napisz komentarz
Komentarze