Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:23
Reklama

Maseczki i płyn dezynfekujący do parafii dla parafian

Nie jest dobrze. Liczba nowych przypadków koronawirusa w powiecie hrubieszowskim jest wyjątkowo duża. Zapobiegać w rozprzestrzenianiu się zakażeń może podwyższony reżim sanitarny. Wczoraj (1 kwietnia) do mieszkańców trafił więc transport maseczek ochronnych i środków do dezynfekcji. Podobna akcja odbyła się w pow. tomaszowskim.
Maseczki i płyn dezynfekujący do parafii dla parafian
Autor: Fot. KP PSP Hrubieszów

W akcję zaangażowali się strażacy zawodowi i ochotnicy. Rozwozili płyn i maseczki do parafii różnych wyznań. Całość przedsięwzięcia jest koordynowana przez wojewodę lubelskiego w ramach pomocy rządowej pochodzącej z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

CZYTAJ TAKŻE: HRUBIESZOWSKA POLICJA APELUJE: PRZESTRZEGAJMY ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

Do parafii powiatu hrubieszowskiego trafiło 66 tysięcy maseczek ochronnych oraz 330 litrów płynu do dezynfekcji.

Taka sama akcja była przez dwa dni realizowana również w powiecie tomaszowskim, gdzie maseczki otrzymało 6 dekanatów: Łaszczów, Tarnoszyn, Tomaszów Północ, Tomaszów Południe, Tyszowce, Józefów – łącznie 38 parafii. Takie same środki higieny trafiły również do prawosławnej parafii w Tomaszowie Lubelskim i parafia grekokatolicka w Hrebennem.

Łącznie tomaszowscy strażacy rozwieźli blisko 86 tysięcy maseczek ochronnych oraz 450 litrów płynu dezynfekującego.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
SZOK 06.04.2021 12:14
WODE SWIĘCONĄ POWYLEWALI NO TO DEMONY SZALEJĄ I NIEKTORZY KSIĘZA BIORA UDZIAŁ W TEJ FARSIE

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama