Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:25
Reklama

Zamość: Posiadał i udzielał. Tymczasowy areszt dla 21-latka

21-letni mieszkaniec Zamościa spędzi najbliższe dwa miesiące za kratkami. To środek zapobiegawczy, jaki zastosował sąd za to, że młody człowiek posiadał i udzielał innym marihuanę. Za posiadanie narkotyków odpowie również 34-letni zamościanin.
Zamość: Posiadał i udzielał. Tymczasowy areszt dla 21-latka
Autor: Fot. KMP Zamość

Starszy z mężczyzn został zatrzymany przez kryminalnych w zeszłym tygodniu. Policjanci znaleźli przy nim narkotyczny susz. Marihuanę mężczyzna miał również w swoim domu. Na dodatek okazało się, że 34-latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez wymiar sprawiedliwości innego kraju. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i został przekazany do dyspozycji sądu.

CZYTAJ TAKŻE: PRZYJECHAŁ ZE STOLICY Z MARIHUANĄ W SŁOIKACH. CHCIAŁ TO SPRZEDAĆ

Prowadzący sprawę kryminalni ustalili, że marihuanę może posiadać także 21-letni mieszkaniec Zamościa. Pojechali do niego na przeszukanie i znaleźli susz roślinny. Testy wykazały, że to marihuana.

– Policjanci zabezpieczyli u 21-latka narkotyki w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 250 porcji dilerskich. Mężczyzna został zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, odpowie także za ich udzielanie innej osobie. Sąd na wniosek policjantów i prokuratora zdecydował, że 21-latek zostanie tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Dodaje, że za przestępstwa, jakie zarzuca się młodemu mężczyźnie, można trafić do więzienia nawet na 10 lat.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama