Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 15:10
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Pijana 27-latka rozbiła audi między Malewszczyzną a Józefowem. Bez prawa jazdy wiozła dwóch pasażerów

Alkohol, brawura, brak wyobraźni i rozsądku to prawdopodobne przyczyny wypadku, do którego doszło na trasie Malewszczyzna - Józefów Roztoczański. Pijana 27-latka dachowała audi na poboczu drogi. Przewoziła dwóch pasażerów. Cała trójka trafiła do szpitala.
Pijana 27-latka rozbiła audi między Malewszczyzną a Józefowem. Bez prawa jazdy wiozła dwóch pasażerów

Autor: KMP Zamość

Wypadek wydarzył się w sobotę ok. godz. 20 między Malewszczyzną i Józefowem Roztoczańskim. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, ustalili, że audi jechały trzy osoby. Za kierownicą auta siedziała 27-letnia mieszkanka gm. Krasnobród.

– Na zakręcie, kobieta straciła panowanie nad samochodem. Pojazd zjechał do rowu, uderzył w drzewo, a następnie dachował. Żeby wydobyć kierującą ze zmiażdżonego auta, trzeba było użyć specjalistycznego sprzętu - relacjonuje Joanna Kopeć, rzeczniczka KMP w Zamościu.

26-letni pasażer, mieszkaniec gm. Józefów opuścił pojazd z pomocą świadków wypadku. Samodzielnie wyszedł z audi 46-latek. Zaraz po tym uciekł do lasu. Tam znaleźli go mundurowi. Do szpitala odwieziono obu mężczyzn i kierującą.

Okazało się, że 27-latka była pijana. Miała prawie 1,5 promila alkoholu. – Podobne stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu pokazało również badanie przeprowadzone u 26-letniego pasażera. Z uwagi na obrażenia, od drugiego z pasażerów pobrano krew do badań na zawartość alkoholu – informuje Joanna Kopeć.

Policjanci ustalili też, że 27-latka w ogóle nie ma prawa jazdy, a 46-latek ma zakaz kierowania pojazdami do kwietnia 2019 roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

życie 24.03.2017 22:11
https://www.youtube.com/watch?v=HDTl9grOBdw

Mąż i ojciec dwójki dzieci 20.03.2017 15:35
Samochód to pana Mon..... psełdonim Tunio z Szopowego, a kierowała niejaka Patrycja z Malewczyzny pijaczka i matka 2 małych dzieci. Trzeci to jej kolega który jest na jej kazde zawołanie bo aż piszczy za alkoholem. A co to kierowcy to powinni ja zamknąć. Dosłownie 5 minut później jechałem z żona i dwojgiem dzieci. Widziałem całą akcje ratowniczą aż strach pomyśleć jak by to ona w nas udeżyła bezmózgowiec jeden. Ze szpitala odrazu do wiezienia a właściciela auta obciążyć za akcje ratowniczą za to że użyczył pijanej auta.

kwz 24.03.2017 20:20
nie boc taki modry zycie

Roztocze 20.03.2017 08:24
Ale fajnie jest oceniać innych i życzyć im jeszcze większego nieszczęścia np. wózka na 15 lat. . My jesteśmy tacy wspaniali a oni to patologia. Uff jaka ulga w ten niedzielny wieczór.

gienek 19.03.2017 22:43
zycie

8879 19.03.2017 17:14
i że taka osoba ma dzieci.. bezmyślna alkoholiczka brak słów

Xxxxxxx 19.03.2017 16:36
Szkoda slow dobrze ze dzieci z nia nie jechaly.malo alkocholu im bylo....

:) 19.03.2017 14:49
A zna ktoś może osoby jadące tym audi? To nie jest czasem mieszkanka Malewszczyzny, jej chłopak i 46 letni wujek z powiatu biłgorajskiego?

ryszard 19.03.2017 14:59
26 z szopowego ona z malewczyzny a 46 latek jej chlopak

Szatańskie_wersety 19.03.2017 14:37
Powinna być przykuta do wózka przynajmniej na 15 lat, może się zastanowi. Przez taką głupotę i bezmyślność mogło stracić życie kilka osób.

Cupra 19.03.2017 14:09
Pogratulować mądrości... Głupich nie sieją ????

drogowiec 19.03.2017 14:06
patologia :(

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama