Pieniądze na zakup trzech takich urządzeń wygospodarowano w miejskim budżecie. Podobnie było też w sierpniu, kiedy samorząd kupował generatory dla miejskich przedszkoli. Te urządzenia pozwalają minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń, a przez to zwiększyć bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkół i przedszkoli.
Hrubieszów: Generatory ozonu dla wszystkich szkół
W tej chwili uczniowie mają lekcje w domach, ale kiedyś do szkół wrócą. W hrubieszowskich podstawówkach na pewno będzie sterylnie. Miasto zaopatrzyło szkoły w generatory ozonu.
- 25.11.2020 12:09

Reklama
![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze