Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:45
Reklama

Pow. zamojski: Policyjne radary namierzyły wielu drogowych piratów

Tylko w miniony weekend policjanci zamojskiej drogówki zatrzymali aż 14 kierowców, którzy zdecydowanie przesadzili z prędkością, a w terenie zabudowanym jechali przeszło 100 km/h. Przez cały cały maj było 80 takich przypadków!
Pow. zamojski: Policyjne radary namierzyły wielu drogowych piratów
Autor: Fot. policja.pl

W piątek (29 maja) rano w Kosobudach wpadł 26-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Swoje BMW rozpędził tam do 115 km/h. Niewiele wolniej, bo z prędkością 113 km/h przez Rozłopy mknął motocyklem 67-latek z Lublina. W tej samej wiosce policjanci namierzyli innego mieszkańca miasta wojewódzkiego. 42-latek rozpędził swojego volkswagena do 109 km/h. Jeszcze szybciej przez Wólkę Wieprzecką jechała kią 53-latka z Zamościa. Na liczniku auta miała 110 km/h. O przeszło 50 km/h szybciej niż to dopuszczalne przez Żdanów jechała BMW 31-letnia kobieta, a w Deszkowicach 66-latek w audi.

Dzień później, również w Deszkowicach drogówka namierzyła 38-latka z gminy Radecznica. Jego volkswagen miał na liczniku 122 km/h. W Rozłopach wpadł kolejny lublinianin. 55-latek jechał mitsubishi o 58 km/h szybciej, niż to dopuszczalne. W Szczebrzeszynie do powyżej 100 km/h swoją skodę rozpędził pewien 42-latek.

Funkcjonariusze mieli co robić również w niedzielę (31 maja). Na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu do kontroli zatrzymali 18-latka z gminy Łabunie. Młodzieniec pędził BMW z prędkością 121 km/h. W tej samej miejscowości o ponad 50 km/h dopuszczalną prędkość przekroczył 29-letni zamościanin kierujący renaultem W Szczebrzeszynie z prędkością 112 km/h kierował fordem 40-latek z powiatu biłgorajskiego, a 41-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego mknął audi o 57 km/h za szybko. W Rozłopach wpadł 33-latek z gminy Zamość. Na liczniku fiata miał 113 km/h.

– Zatrzymani do kontroli drogowej kierowcy zostali ukarani mandatami, ich konta zasiliły dodatkowe punkty karne, stracili również uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Dodaje, że tylko w maju policjanci z ruchu drogowego zamojskiej komendy zatrzymali 80 kierujących, którzy w terenie zabudowanym poruszali się z prędkością powyżej 100 km/h.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
czytelnik 01.06.2020 20:15
czubóww drogowych tzw .szoferów ,którym się wydaje ,ze są panami jezdni-bezltosnie eliminowac

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama