Uczestnicy zbiorą się o godz. 11 w zwierzynieckim kościele na wodzie. Następnie przejdą na plac przy ul. Aleksandry Wachniewskiej. Tam o godz. 12.30 zaplanowano oficjalne otwarcie "Spotkań". W programie m.in. ślubowanie myśliwskie oraz wręczenie odznaczeń. Potem rozpoczną się koncerty: Myśliwskiej Orkiestry Dętej "Echo Kniei", Chóru Myśliwskiego "Knieja" oraz sygnalistów myśliwskich.
Miłośnicy tradycji wezmą udział także w konkursie skubania ptactwa łownego, obejrzą pokaz sokolnictwa oraz prezentację wabienia zwierzyny. Zaplanowano także kiermasz produktów z dziczyzny oraz degustację bigosu myśliwskiego.
Imprezę organizują wspólnie marszałek województwa lubelskiego, burmistrz Zwierzyńca, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu oraz Roztoczański Park Narodowy. Spotkania odbędą się pod patronatem "Kroniki Tygodnia".


![Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął 72-latek [ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął 72-latek [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-z-1764922957-0.jpg)
![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn [ZDJĘCIA] 5 grudnia 2025. Wielącza. Potrącony pieszy zmarł na miejscu wypadku.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-1764922905.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze