Wydawnictwo to jest pokłosiem konkursu, w którym wzięli udział m.in. uczniowie z Hrubieszowa. Zadaniem uczestników było w poetyckiej formie zrealizowanie tematu "gra słów". Najciekawsze wiersze trafiły do tomiku wydanego przez organizatorów, czyli Instytut Filologii Polskiej UMCS w Lublinie, Studenckie Koło Naukowe Polonistów UMCS oraz Fundację "Przecinek".
W tomiku znalazły się wiersze, które napisali: Milena Garncarz, Aleksandra Walczyńska, Wiktoria Bak i Michał Puchala.







![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze