Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:34
Reklama

Zamojski bieg dla Niepodległej (ZDJĘCIA, FILM)

Niemal czterystu zawodników wzięło udział w Otwartych Biegach Ulicznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Areną walki o medale był zamojski Rynek Wielki.
Zamojski bieg dla Niepodległej (ZDJĘCIA, FILM)
Na najwyższym stopniu podium Filip Sasim z zamojskiej ósemki.

Zanim rozpoczęły się zawody, uroczyście odśpiewano "Mazurka Dąbrowskiego", a kilka minut później na starcie zameldowali się najmłodsi biegacze. Ci, którzy pod stół potrafią jeszcze wejść na stojąco, rywalizowali na dystansie 300 m. Tacy, którzy bez pomocy rodziców, potrafią już przy nim usiąść, biegli 400 m. Starsi (potrafią przenieść stół) ścigali się na 600 i 800 m, a najstarsi (mogą pomagać w zakładach stolarskich) walczyli na 1200 m.

 

W klasyfikacji szkół podstawowych kolejność była następująca: 1. SP Miączyn – 440 pkt., 2. SP Wierzba – 268, 3. SP nr 8 Zamość – 242. Rywalizację szkół ponadpodstawowych zwyciężył ZSP nr 4 Zamość (276) przed PLSP w Zamościu (88) i ZS w Grabowcu (51).

 

 

Pełne wyniki tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama