Zajęcia prowadzić będzie ta sama instruktorka - Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego. Taneczne spotkania z nią w KDK mają się odbywać w czwartki o godz. 18 dla dzieci i o 19 dla dorosłych.
Pierwsze zajęcia odbyły się w zeszłym tygodniu. Ale zapisy nadal trwają. Do grup można dołączyć, telefonując pod nr: 501 579 727.
Organizatorzy podkreślają, że na zajęcia nie trzeba się specjalnie przygotowywać ani spędzać wielu godzin na nauce i ćwiczeniach. Zumba jest bowiem połączeniem prostych kroków, kombinacji ruchów i energetycznych rytmów. Dobra zabawa gwarantowana!

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze