Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 02:42
Reklama

Oto one!!! Poznajcie Supergospodynie (ZDJĘCIA, FILMY)

Emocje podczas głosowania sięgały zenitu. Naszą redakcję dosłownie zasypały kupony. A dzisiaj stało się już jasne, które z ponad 40 wspaniałych kobiet wygrały w plebiscycie Miss Supergospodynie organizowanym przez Kronikę Tygodnia. Wyniki zostały ogłoszone dzisiaj w Zwierzyńcu podczas XX Zamojskich Dni Folkloru. 
Oto one!!! Poznajcie Supergospodynie (ZDJĘCIA, FILMY)

W kategorii najaktywniejsza organizatorka i działaczka wygrała Renata Psiuk z KGW w Ruszowie (zdobyła 1189 głosów). Drugie miejsce zajęła Iwona Seńko z KGW w Rachaniach (950 głosów), a trzecie Agata Piwko z KGW w Szopinku (824 głosy).

 

 

 

Wśród kandydatek do tytułu najlepsza w kulinariach pierwsze miejsce zajęłą Dorota Szczepuch z KGW Barchaczowskie Superbabki (490 głosów). Tuż za nią uplasowałą się Grażyna Stec z KGW w Ruszczyźnie (454 głosy), a trzecie miejsce zajęła Krystyna Paszko z KGW Europejski w Stefankowicach (439 głosów). 

W kolejnej kategorii "najwspanialsza artystka" zwyciężczynią jest pani Alicja Zawadzka z KGW w Gródku (260 głosó). Pozostałę miejsca na podium zajęły: Zofia Mróz z KGW w Rabinówce (216 głosów) i Katarzyna Warmińska-Mazurek z KGW w Łaszczówce (166 głosów).

Nasza laureatki, po trzy z każdej kategorii, oprócz atrakcyjnych nagród wezmą udział też w finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 8 września we Włodawie podczas Kresowego Festiwalu Smaku, gdzie spotkają się w finalistkami eliminacji zorganizowanych przez gazety naszej grupy wydawczej w Chełmie i Białej Podlaskiej.

Sponsorzy naszego plebiscytu to Zamojskie Zakłady Zbożowe sp. z o.o w Zamościu oraz Sklep PRYMUS - AGD, Krajowa Spółka Cukrowa Cukier Polski, Powiat Zamojski, Powiat Tomaszowski, Powiat Biłgorajski, Gmina Krynice, Gmina Jarczów, Gmina Tomaszów Lubelski, Gmina Zamość, Gmina Susiec, Gmina Mircze, Gmina Nielisz, Gmina Rachanie, Gmina Tyszowce, Gmina Hrubieszów, Gmina Zwierzyniec, Gmina Tarnawatka.

 

 

 

DŁUŻSZA RELACJA Z DZISIEJSZEGO PODSUMOWANIA NASZEGO KONKURSU W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
XYZ 16.07.2019 10:59
Pierwsze miejsce zawsze można sobie załatwić.

obserwator 14.07.2019 21:58
Szkoda, że nie liczą się faktyczne osiągnięcia i przedsięwzięcia Pań tylko same kupony. Co to za plebiscyt - kiedy sami na siebie ludzie głosują. Tylko dlatego że można...

Kasa 15.07.2019 12:07
KGW otrzymało od premiera kasę i widać jak są wydawane...

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama