Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:22
Reklama

Janina Olszak z KGW w Stefankowicach

Janina Olszak od 2003 roku należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Stefankowicach. Kandyduje w kategorii Najaktywniejsza organizatorka i działaczka.
Janina Olszak z KGW w Stefankowicach

Założyła zespół teatralno-kabaretowo-śpiewaczy pod nazwą "Europejki", dla którego pisze teksty. Zespół osiąga sukcesy, zdobywa nagrody w różnego rodzaju przeglądach i konkursach. Lubi współpracować z ludźmi, dostrzega wartość drugiego człowieka i cieszy się, kiedy ktoś może wykazać się w dziedzinie, w której jest najlepszy. Według jej wskazówek Koło organizuje m.in. spotkania dla seniorów. Razem z paniami z KGW zorganizowała piknik charytatywny na rzecz niepełnosprawnej Zuzi ze Stefankowic.

W wydarzenie zaangażowało się wiele osób. Udało się zebrać ponad 20 000 zł. W okresie świąt Bożego Narodzenia razem z koleżankami z Koła piecze i piękne zdobi piernikowe choinki, przygotowuje kartki świąteczne i z takim prezentem razem odwiedzają ludzi chorych i samotnych. Wydała tomik poezji pt. "Nie czas wróżyć". Jej wiersze są recytowane podczas różnych uroczystości.

Należy do Klubu Literackiego przy Hrubieszowskim Domu Kultury. Poza tym zajmuje się szydełkowaniem, haftem i dziewiarstwem. Ze swoimi pracami jeździ na różnego rodzaju targi. W uznaniu ich wartości zdobyła wiele nagród i dyplomów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama