Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:29
Reklama

Lucyna Winnicka z KGW w Hopkiem

Lucyna Winnicka jest założycielką i od 9 lat przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich "Cyganeczki" w Hopkiem, przez 12 lat była radną wsi Hopkie. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Lucyna Winnicka z KGW w Hopkiem

Przyczyniła się m.in. do powstania świetlicy w Hopkiem, uporządkowania cmentarza prawosławnego, stworzenia skwerku zieleni i miejsca wypoczynku przy świetlicy: altan ze stołami i ławkami. Zorganizowała ekipę Świętego Mikołaja, z którą przez 12 lat odwiedzała dzieci z gminy Łaszczów.

Dba o podtrzymywanie tradycji. Stworzyła m.in. grupę kolędników. Współorganizuje festyny wiejskie, zajęcia feryjne dla dzieci, imprezy okolicznościowe takie jak: andrzejki, Sylwester, Babski Wieczór, Bal Przebierańców. Bierze udział w kiermaszach, targach i imprezach kulturalnych, prezentując rękodzieło i kulinaria. Jeśli może, udziela się charytatywnie, stara się pomagać ludziom starszym, tym, którzy potrzebują pomocy. Potrafi znaleźć wspólny język z młodzieżą. Cieszy ją, jak mówi – wszystko, a denerwuje to, że ludzi, którzy nic nie robią mają najwięcej do powiedzenia, krytyka interesuje się wszystkim. 

Jej pasją jest gotowanie. Podstaw nauczyła się w domu. Wiedzę i umiejętności wzbogaciła podczas pracy w kuchni, w restauracji. Gotowanie sprawia jej wiele radości. Jej popisowe wypieki to torty na różne okazje m.in. torty urodzinowe, okolicznościowe itp. Jest szefem kuchni. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
JA2 30.04.2019 12:54
SUPER -GŁOSUJEMY!!!

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama