Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:00
Reklama

Alicja Zawadzka z KGW w Gródku

Alicja Zawadzka od 2005 r. należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Gródku. Pełni w nim funkcję wiceprzewodniczącej. Kieruje też zespołem kabaretowo-śpiewaczym To i Owo na Ludowo, jest sołtysem Gródka, sekretarzem Stowarzyszenia Sołtysów gminy Hrubieszów. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".
Alicja Zawadzka z KGW w Gródku

Tworzy rękodzieło takie jak: kwiaty, skrzaty, Mikołaje, lalki, zajączki, stroiki, koszyczki, drzewka szczęścia i wieńce. Jej małe dzieła chętnie kupują nie tylko mieszkańcy Zamojszczyzny, ale też turyści z całego kraju i z zagranicy. Przygotowane przez nią stroiki wielkanocne zdobywały nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach. Podobnie wieńce dożynkowe. Na każda imprezę okolicznościową razem z paniami z KGW przygotowuje oryginalny wystrój świetlicy według swojego pomysłu.

Projektuje i szyje z pomocą pań z KGW stroje dla zespołu To i Owo na Ludowo i dla pań z Koła. Pisze scenariusze dla zespołu. Jest dumna z tego, że prezentowane przez niego skecze rozśmieszają publiczność do łez, a piosenki porywają do tańca. Zespół występuje na imprezach gminnych, powiatowych i nie tylko.

Dwukrotnie reprezentował gminę Hrubieszów i woj. lubelskie na Festiwalu Kultury Polskiej w Truskawcu na Ukrainie. Otrzymywał nagrody i wyróżnienia na przeglądach teatralnych. Pani Alicja uważa, że ludzie zbyt dużo czasu tracą na oglądanie telewizji i przeglądanie Internetu, a za mało poświęcają go sobie nawzajem. Kieruje się mottem: "Jeżeli kochasz życie, to nie marnuj czasu, bo to jest to, z czego życie się składa. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama