Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:54
Reklama

Biłgoraj: Jedź z rodziną na rajd. OSiR zaprasza

Ośrodek Sportu i Rekreacji, Grupa Rowerowa PTTK i Urząd Miasta Biłgoraj organizują Rodzinny Rajd Rowerowy. Impreza jest planowana na niedzielę, 12 maja. Już można się zapisywać.
Biłgoraj: Jedź z rodziną na rajd. OSiR zaprasza
Autor: Fot. pixabay.com

Rajd organizowany jest w ramach VI ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”,  która odbywać się będzie na terenie całej Polski od 10 do 12 maja. Organizatorzy biłgorajskiego rajdu, oprócz przejażdżki rowerowej, przewidzieli na zakończenie wspólny poczęstunek oraz konkursy z nagrodami.

Impreza ma się zacząć o godz. 10.30 zbiórką uczestników przed UM Biłgoraj. Stąd cykliści ruszą na trasę liczącą 25 kilometrów z Biłgoraja Głuszcowym Szlakiem nad zalew Bojary. Tam ok. godz. 12.30 ma się rozpocząć biesiada i konkursy. Zakończenie rajdu zaplanowano mniej więcej o godz. 13.30.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama