Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:28
Reklama

Kinga Łuczak z KGW Sąsiadeczki z Łaszczówki

Kinga Łuczak jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich "Sąsiadeczki" z Łaszczówki, Lokalnego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych na Rzecz Rozwoju Wsi Łaszczówka oraz prezesem Stowarzyszenia Liderki Gminy Tomaszów Lubelski, wiceprezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski. Zawodowo spełnia się jako dyrektor GOK-u w Tomaszowie Lub. z siedzibą w Podhorcach. Kandyduje w kategorii ,,Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".
Kinga Łuczak z KGW Sąsiadeczki z Łaszczówki

W dziedzinie aktywności i organizacji imprez integracyjno-kulturalnych jest bezkonkurencyjna. Potrafi w sekundzie zorganizować wycieczkę z mnóstwem atrakcji, popołudniowe wyjście do lasu czy też ogromną akcję sprzątania świata. Wszystko po to, by "Sąsiadeczki" były szczęśliwe, bo jak mówi "gdy one są szczęśliwe, to i ona też jest". Kocha czynić dobro drugiemu człowiekowi. Nie sposób wymienić zrealizowanych pomyślnie działań, których jest pomysłodawczynią. To właśnie dzięki niej w Łaszczówce została wskrzeszona  "Noc Świętojańska". Wraz z członkiniami KGW "odkrywała na nowo grodzisko Medno na Białej Górze". Również dzięki niej w ubiegłym roku KGW "Sąsiadeczki" włączyły się w Szlachetną Paczkę. Jako dyrektor GOK-u organizuje takie przedsięwzięcia kulturalne jak; dożynki, pikniki rodzinne, festyny, kiermasze rękodzielnicze czy też festiwale wokalno-muzyczne. Do działań motywuje nie tylko KGW "Sąsiadeczki", ale też pozostałe koła gospodyń. Dodatkowo jako jedna z Liderek Gminy Tomaszów Lub. pisze oraz realizuje projekty grantowe.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama