Zawsze uwielbiała zapachy wydobywające się z kuchni w jej rodzinnym domu.To tam pod okiem mamy przygotowywałam proste potrawy.Teraz uwielbia gotować i piec, a wielkimi smakoszami jej potraw są mąż i trzej synowie.Wciąż poszukuje nowych inspiracji, aby jej dania były oryginalne i miały ciekawy smak. Stara się gotować również oszczędnie, gdyż takie gotowanie wcale nie musi oznaczać nudy w kuchni. Gdy przychodzą znajomi zawsze robi coś smacznego. W święta w jej domu nie może zabraknąć rolady z piersi kurczaka z pieczarkami zawiniętej w placek majonezowo-serowy, podanej z sosem czosnkowym swojej roboty albo zapiekanych pierożków z pieczarkami z kremowym serkiem topionym. Uważa, że z gotowaniem jest jak z miłością, trzeba do niego podejść z uczuciem albo nie podchodzić wcale!
Katarzyna Słota z KGW w Suchowoli Kolonii
Jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli-Kolonii oraz drugą kadencję sołtysem tej wsi, a także radną gminy Adamów. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".
- 24.04.2019 09:48

Reklama
![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze